Abdülkadir'den "komşularını rahatsız ediyor" iddialarına yanıt

Abdülkadir Ömür: "benim aldığım aile terbiyesi komşularımızı rahatsız etmeye engeldir. "

Trabzonspor 24.03.2019, 10:55
Abdülkadir'den "komşularını rahatsız ediyor" iddialarına yanıt

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde basında çıkan "Komşuları Abdülkadir'den şikayetçi" haberlerine ilişkin konuşan genç futbolcu "benim aldığım aile terbiyesi komşularımızı rahatsız etmeye engeldir. Sanırım ev sahibi, yeni bir kiracı bulmuş. Bizi çıkarmak istiyor" ifadelerini kullandı.

Villanın Burak Yılmaz'a ait olduğunu söyleyen Abdülkadir  “Burak Yılmaz ağabey, geçtiğimiz yıl Trabzonspor’a döndüğünde Yalıncak Konakları’nda bir villa kiraladı. Bu evin 1 yıllık kirasını da (aylığı 10 bin 500 TL) peşin ödedi. Burak ağabeyin devre arasında Beşiktaş’a transfer olup İstanbul’a gitmesi üzerine ona, ‘Ağabey ben her gün Çarşıbaşı’ndan idmana geliyorum. Yol çok uzun. Antrenmanları kaçırmak istemiyorum. Sen evin parasını peşin ödedin. İznin olursa burada kalayım’ dedim. Burak ağabey de bunu kabul etti. Girdiğimde ev bomboştu. Eşyalar aldım. Zaman zaman arkadaşlarım geliyor. Onlarla çay içip, bisküvi yiyoruz. Bunun dışında başka bir şey yapmamış söz konusu değil. Zaten benim aldığım aile terbiyesi komşularımızı rahatsız etmeye engeldir. Sanırım ev sahibi, yeni bir kiracı bulmuş. Bizi çıkarmak istiyor.” dedi.

Karadeniz GazetesiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (15)
hakan 3 yıl önce
çay bisküvi de yiyebilirsin, bira da içebilirsin. Kimseyi ilgilendirmez. Açıklama yapmana, kendini savunmana gerek yok. Avrupalı yaşıtların açıklama yapmıyor, sen de yapma. Futboluna odaklan. İngilizce dersi al
bünyamin 3 yıl önce
sporcu olduğu için dikkat etmesi gerekir ama kırk yılın başında içki de içebilir tabi ki, kız arkadaşı da olabilir. ne sanıyorsunuz siz Allah aşkına. değeri 10 milyon euroyu geçmiş iki tane 20 yaşında trabzonlu topçumuz var oturmuş ne yaparız da bu adamların değerini düşürürüz. oynadıkları futbola zarar veririz diye uğraşıyorsunuz. adam sakatlanana kadar top oynadı o yaşında kariyerini hiçe sayarak gitti ameliyat oldu iyileşmeyi bekliyor. yusuf aynı şekilde sakat sakat oynadı kaç maç. bu çocuklarla alıp veremediğiniz nedir artık düşün yakalarından.
Herro 3 yıl önce
Sen de menejeri olsan.Akıl küpüsün maşallah.Rakı da içebilir mi yüksek müsadenle.Manita falan.
Asebat61 3 yıl önce
Canım kardesım ister alkol alırsın ister bisküvi yersin bu ithamları sana atanlar comlekcıden gecerken kafa hep sağ tarafa bakanlardır.... Sen bak keyfine Elalem Boş Yapmayı Sever
adnan 3 yıl önce
birakin genclerin yakasini biz takimdan memnunuz baska takim bu halde olsa kume duserdi fb 120milyon evro harcadi kumeye oynuyor siz ne anlatiyorsunuz
Hasan 3 yıl önce
Kaynak , Karadeniz Gazetesi. Amaç oyuncuların değerini düşürmek. Spor müdürü kim acaba çok merak ediyorum.
Trabzonsporlu görünüp kulübü vurmaya çalışan iki gazete var böyle dikkat. Diğeri de İHO hariç Sadri Başkan dahil gelen her yönetimle uğraşıp taraftarı yönlendirmeye çalışıyor. Ama ne hikmetse İHO'ya toz kondurmuyor. Daha çok kulübün temel direkleriyle uğraşıyor. Benden genç kardeşlerimizi uyarması aksine bugünleri a ra rız. Trabzonspor bu şehrin, bu ülkenin markası. Sahip çıkalım. Yazık, günah.
İsa Sayar 3 yıl önce
Neden taraftara küfreden el kol yapan adamın evinde kalıyorsun? Derdin futbolsa tesislerde kal.
ibraam 3 yıl önce
eyvah. eyvah. başladıkmı? yazık olacak bu çocuğa. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyeyim.. vah vah. ki ne vah.
isa sayara 3 yıl önce
sanane
Xenos 3 yıl önce
Boş ver koçum hiç birşey yapmasanda laf yapacaklardır. Biz seni biliyoruz Kıskananlar çatlasın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@