banner556

Zorluoğlu’nun paylaşımına verdiği yanıt olay oldu: Böyle olmazsa oy vermeyeceğiz

Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu’nun yaptığı sosyal medya paylaşımına verilen cevaplar gündem oldu.

Trabzon 08.09.2020, 13:54 08.09.2020, 14:13
Zorluoğlu’nun paylaşımına verdiği yanıt olay oldu: Böyle olmazsa oy vermeyeceğiz

Haber61 - Haber Servisi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarına devam ediyor.

Son olarak yapım ihalesi yapılan Trabzon’un yeni otogarının proje resmini paylaşan Zorluoğlu “Yeni otogar ihalemiz tamam... Görüntü fotoğraflardaki gibi olmazsa parasını ödemeyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bu Paylaşımın ardından sosyal medya kullanıcılarının verdiği cevaplarda, projesi heyecan veren Akyazı Stadının proje ile alakasız bir şekilde yapıldığını belirtirken, seçim sözü olarak verilen hafif raylı sistem projesini de hatırlatılatılarak “Görüntü fotoğraflardaki gibi olmazsa oy vermeyeceğiz. Hadi hayırlı uğurlu olsun” ifadeleri kullandılar.

Sosyal medyayı aktif kullanan ve gelen mesajlara yanıt veren Zorluoğlu'nun  bu mesajlara nasıl cevaplar vereceği de merakla bekleniyor. 

Yorumlar (7)
Vatandaş 5 ay önce
Maalesefki yapılan tüm projelerimiz ülke genelinde aynı. Hayaller ve çizim profesyonel zihniyet ve gerçekler amatör.
Alayınız sahtekar 5 ay önce
La oğlum yorumlara bakıyorum,herkes Akp ye sallıyor,sonra seçimlere bakıyorum ,her 10 kişiden 6-7 si yine Akp ye oy veriyor,hem eleştir sonra alternatif yok de yine oy ver.Akp şimdiye kadar Trabzon için hangi büyük proje sözü vermişde yapmış.Ama problem yok,koyun da çok.Oylar Akp’ye !!!!
MÜHENDİS 5 ay önce
GOY GOY YAPMA KUZEY UNUTMAZ....
Hayrettin cetin 5 ay önce
Dünya kimseye kalmaz bosverin trabzon böyle kalsin herkes memnun ne tramwayi bir bu eksikti herkes birsey anlatiyor ben trabzonluyum trabzonda plaj istemiyoruz kadinlar turistler girecek denize böyle seyleri istemiyoruz oy kulansin trabzon halki beni hakli cikaracak denizin önüne dört bes büyük cami yapilsin denize bakarak delilesiyor millet plaj veya gece lokantalari isteyen samsuna istanbula yerlessin yeter artik trabzonda gürültü yok turist yok biz mutluyuz böyle
Taka61 5 ay önce
Trabzon gibi ekonomik alanları sınırlı olan bir şehre gençler icin iş alanları yaratılması lazım Trabzon gibi fındık üretimi çok değerli üründen bir marka yaratalılmamışsa bu şehri yönetenlerin kifayetsiz olmasındandır
Kaptan 5 ay önce
Trabzon yerinde saymaya devam ediyor.Patinaj patinaj patinaj.
Firar 5 ay önce
Valla başkana cevap cuk diye olmuş...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@