Yusuf Yazıcı’dan örnek davranış

Trabzonspor’un genç oyuncusu Yusuf Yazıcı’dan örnek davranış.

Trabzon 11.03.2017, 22:36
Yusuf Yazıcı’dan örnek davranış

Haber61 – Haber Servisi - Trabzonspor’da gösterdiği performansla herkesin beğenisini toplayan Yusuf Yazıcı Dünya Şampiyonu olduğu okulunu unutmadı.


Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor ile olan sözleşmesini uzatan Genç oyuncu daha önce Dünya şampiyonu olduğu Erdoğdu Anadolu Lisesi (15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi)’nin önümüzdeki günlerde katılacağı Türkiye Yarı Finalleri için ilk maaşı ile katkıda bulundu.

Yarı finaller 23-26 Mart tarihlerinde Kocaeli, Malatya, Yozgat ve Denizli’de 4 merkezde oynanacak. 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nin hangi merkezde ve hangi takımlarla karşılaşacağı Salı günü yapılacak olan kura çekimi ile belli olacak.

Okul Müdürü Ali Turan yaptığı açıklamada, "Yusuf Yazıcı futboldaki çıkışını örnek tavırlarıyla dahada yüceltecek .İlk maaşından okul takımının yarıfinal masrafları için katkıda bulundu.Okul müdürü olarak duygulandım. Okulumuz adına teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ali Papa 4 yıl önce
Okayın sözleşmesini uzatırken 1 milyon yüzellibin euro yani yaklaşık 4 milyon 450 bin lira yıllık veren yönetim Yusufa yıllık 250 bin verdi!! .Ayıptan öte günah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@