Yalıncak paylaşılamıyor... Büyük savaşta son perde!

Konut yapıp satan da var, otel yapmak isteyen de..

Trabzon 30.10.2019, 14:48 30.10.2019, 15:01

Haber61/Haber Servisi - Levent Ustabaşı

Trabzon’un Yalıncak Sahili’ndeki inşaat savaşı son gaz devam ediyor.

Ramada Otel'in hizasına kadar inşaat izni isteyenler, isyan etmeye devam ediyorlar.  Bunlardan ilki Halil Turan’dı. Şimdi de Suat Bakraktar, 2 bin 700 m2 ilk alanına Ramada gibi otel ruhsatı istiyor.

Bu arada bu bölgeye konut yapıp satmak isteyenler de var.

Halil Turan gibi daire satanlardan biri hemen Ramada’nın yanında.

Tabi çevreciler de bu inşaatlara izin verenler "Trabzon’a ihanet ettiler" diyor. Trabzon’un plajlarının tamamen heba edildiği ve bu nedenle Trabzon’un denizden koparıldığı gelen eleştiriler arasında.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
Misafir 2 yıl önce
Amcamın bütün derdi Türkiyeye döviz getirmek. Yoksa kendisi için hiçbir şey istemiyor. Verelim 20 kat ruhsatta getirsin şu dövizleri noolur yani.
burcak 2 yıl önce
kıyı kenar çizgisi nerede kaldı?
Fatih sağlam 2 yıl önce
zihmiyeti akparti bütün Şehirlerimizin Mimari kimyasını bozdu ve betona cevirdi,demekki gelecek nesiller beton yiyecek öylemi
omer yurduseven yalıncak muhtarı 2 yıl önce
yalıncagin imarı 3 sene öncesine kadar 10. 13 .15. 25 kat iken buyuksehi belediyesinde imardan anlamayan bir makina muhendisinin yalıncağın tepesinde bir yer alıp bu yerin ustüne küçük bir prefabrik ev yaptı daha sonra bu kişinin önünde sağlamlar inşaat 15 kat bina yapinca bunun denizi kesildi ondan sonra yalıncsk için imar kıyımı başladı ve bu şahıs kendi egosunu tatmin etmek için bu işi kanunlaştırdı bir anda bir maniya davasina 5 veya altı kata düşürdüğü zaman nerdeydiz bu vatandaş turan kardeşler 20 katta ister bende olsam isterim . bende yalıncağın menfaatleri için eski kat yüksekliğini istiyorum.burası icin ayağa kalkan seçilmiş yetkililer ve yazar çizerler yalıncagın konple imarlarını eskisi gibiye getirmek için ya uğraşın yada sesinizi çıkartmayın .neyi ne olduğunu nelerin döndünü çok iyi bilip sabırla takip ediyorm nerde neleri döndüğünüde çok iyi takip ediyorum. dosyamız çok kalın .yalıncağin terk edilmiş park alanlarıyla .yeşil alanlarla yollarla da bu kadar uğraşsanız da .her an en büyük reise gidebilir.
Muhtarlara yer yok 2 yıl önce
Muhtar çok komiksin, sempatiksin bu şark kurnazlarının kendine has bir aurası var. Sanki böyle kekremsi bir tadı var.
Yalıncak sahili Yalıncak'taki bir avuç mal sahibinin değildir. Ona göre konuş
ömer muhtar 2 yıl önce
malsahibi ister . 20 katta ister bende olsam isterim.yalıncağın muhtarı olarak üstüne alınanlara .3 sene önce yalıncağın imarı 10. 13. 15 katken o zamanki zamanda işten anlamayan imar komüsyo başkan yardımcısı bir makina mühendisinin egosu yüzünden bir anda yalıncağın imarı 5 ve 6 kakla sınırlandırıldığı zaman seçilmişler ve seçilmemiş yazarla çizerler nerdeydiniz .eğer burasi yoldan yukarı 2 kati geçerse yalıncsğıda eski imarına ben getirin deri.gözüm üstünüzde .
yalıncaklı 2 yıl önce
muhtar ömer o zamanlar makine mühendisinin ve ekibinin kapısonda yatıp kalkıyodun yalıncağın katlarını düşürenlerden biride sensin masummuşum numarası yapma yalıncaklı herşeyi biliyor.
Neşitşi 2 yıl önce
Uğurlu Karşıyaka yolu ne olacak. Murat zorlu oğlu bir baksın....
Istanbul 2 yıl önce
O bolge turizm bolgesi, adalet ayni bolgede herkese esit emsal insaati vermektir, gerisi konuyu saptirmaktir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@