Trabzonspor tribünlerinde bir ilk gerçekleşecek

Bordo mavili taraftarlar Galatasaray maçı için koreografi hazırlıyor

Trabzon 08.03.2017, 13:30
Trabzonspor tribünlerinde bir ilk gerçekleşecek

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un yeni stadı Medical Park Arena'da Galatasaray maçı için şov hazırlanıyor. Bir ilki gerçekleştirmek isteyen bordo mavili takımın etkili taraftar gruplarından Vira'nın başlattığı organizasyon çerçevesinde bir kareografi yapılacak. Tribünlerdeki coşkuyu görsel bir şova dönüştürmek isteyen Vira Grubu, kendi sitelerinden yaptıkları açıklamayla hem üyelerine hem de düm taraftarlara mesaj göndererek destek çağrısında bulundu.

Ön hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğu belirtilen açıklamada profesyonel anlamda yapılacak olan bu ilk kareografiyi kulübe yük olmadan gerçekleştirmek için taraftarlar göreve çağrıldı.

İşte yapılan o açıklama;

"Yeni stadımız Medical Park Arena’da yapılacak ilk koreografi için ön hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bu koreografi Trabzonspor tribünlerinde profesyonel anlamda yapılan ilk koreografi de olacak aynı zamanda.

Tüm organizasyonlarımızda olduğu gibi bu projeyi de öncelikle üyelerimiz olmak üzere, katkı vermek isteyen taraftarlarımızın desteğiyle hayata geçireceğiz.

Şüphesiz başta bizler, tüm taraftarlarımız bu tip çalışmaların Trabzonspor tribünlerinde de artık yer almasını istiyor fakat oldukça maliyetli bir iş olacağını belirtmekte yarar var.

Bu nedenle öncelikle VİRA Üyelik Sistemi ile aramıza katılan, üyelik işlemleri tamamlanmış 2000'e yakın üyemizin katkısını beklediğimizi belirtmek isteriz. 

Aynı şekilde bu çalışmaya katkı vermek isteyen taraftarlarımızın da olacağına, kulübümüze yük olmadan omuz omuza vererek bu işin üstesinden geleceğimize inancımız tam.

Zamanı etkin kullanabilmek adına malzeme ihtiyacımızı hafta sonuna kadar karşılamamız gerekiyor.

Bu organizasyon için hedefimiz tabi ki Galatasaray maçıdır. Bu anlamdaki ilk çalışmamız olacak olması, stadımızın çatı sisteminin bu tip bir çalışma için bazı teknik farklılıkları olması, kurulumun zaman alacak olması nedeniyle Galatasaray maçına yetiştirememe olasılığımız da var fakat bizler gece gündüz çalışarak bu ihtimali ortadan kaldırmak için her şeyi yapacağız.

Ve yine tüm organizasyonlarımızda olduğu gibi, tüm katkılarınızı da, yapılan harcamaları da, görüntüleri de organizasyon boyunca şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Umuyoruz ki tüm üyelerimizin, taraftarlarımızın katkısı, VİRA Koreografi Ekibinin özverili çalışmasıyla koreografi anlamında güzel bir başlangıca imza atacağız."

Ayrıca destek olmak isteyen taraftarlar için açılan banka hesapları da paylaşıldı. Hesap bilgileri için Vira grubunun belirttiği hesap numaraları için "haydevira" isimli resmi internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Laz ahmet 4 yıl önce
İşte trabzonspor taraftarını biz böyle güzelliklerle görmek istiyoruz biz trabzonsporuz biz öncü lider kulübüz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@