kebir

Trabzonspor'dan KAP bildirimi!

Trabzonspor KAP'a bildirimde bulundu.

Trabzonspor'dan KAP bildirimi!

Trabzonspor Kayıtlı Sermaye Tavanı artırımı için başvuru işlemlerine başlandığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a bildirdi.


Bordo Mavili Kulüpten KAP'a yapılan bildirimde, "29.12.2016 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile yapılan Kayıtlı Sermaye Tavanı artırım başvurusu kapsamında, şirketimiz Esas Sözleşmesinin "Şirketin Sermayesi" başlıklı 6. Maddesi tadil metninin revize edilmesi ihtiyacı nedeniyle yeni bir Yönetim Kurulu kararı alınmıştır. Sermaye Piyasası Kurulu'nun uygun görüşüne sunulması maksadıyla Yönetim Kurulu kararımız aşağıdaki gibidir; Yönetim Kurulumuz' un 06.01.2017 tarihli toplantısında alınan karar gereğince; Şirketimiz, Mevcut 125.000.000.-TL olan Kayıtlı Sermaye Tavanı' nın 500.000.000.-TL' ye yükseltilmesi ile ilgili gerekli izinlerin alınması konusunda Sermaye Piyasası Kurulu' na başvuru işlemlerine yeniden başlanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Trabzonspor'dan KAP bildirimi!

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2017, 18:07
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
halim
halim - 1 yıl Önce

BU YONETIM CILDSIRMIS
OLCAY SAHAN ILE 3,5 YILLIK ANLASMA SAGLAMISLAR .29 YASINDAKI BIR SIRADAN FUTBOLCUYA BU PARAYI VERMEK DENSIZLIKTIR
BEN STADA GITMIYORUM, GSNIN ISTETMESI IDIK SIMDIDE BJK NIN OLDUK

Hakan
Hakan - 1 yıl Önce

Bakin burda söylüyorum sizin elestirmekten baska bir isiniz yokmu bu ne be herseye bahane buluyorsunuz topcu buldunuzda beyenmiyorsunuz cahil herif ler.