banner556

Trabzonlulara özel İzmir marşı performansı

Opera sanatçısı Defne Aydın ve piano sanatçısı Nazlı Hacıalioğlu, İzmir marşını Trabzonlulara özel olarak seslendirdiler.

Trabzon 30.08.2020, 16:27

Haber61 - Haber Servisi

Merkezi Trabzon’da olan Bizim Neslin Uşakları Derneği, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir konser hazırlığı yaptılar. Ancak pandemi nedeniyle ertelenen konser sonrası, opera sanatçısı Defne Aydın ve piano sanatçısı Nazlı Hacıalioğlu Trabzon’daki hemşerileri için özel seslendirdikleri İzmir Marşının videosunu gönderdiler.

Bizim Neslin Uşakları Derneği yaptığı açıklamada “Kendileri ile Trabzon’da konser organizasyonu planladığımız fakat pandemi sebebiyle gerçekleştiremediğimiz opera sanatçısı Defne Aydın ve piano sanatçısı Nazlı Hacıalioğlu Milli Mücadelenin zafer günü olan 30 Ağustos’un yıldönümünde, bizleri kırmayarak Avusturalya’nın başkenti Viyana’dan cumhuriyete yaraşır bir zerafetle Trabzonlu hemşehrileri için bu kaydı yaptılar. Teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılarının devamını diliyoruz.” İfadelerini kullandılar.

Yorumlar (2)
Doğukan 5 ay önce
Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!!!
ALİ Reis 61 5 ay önce
Bir Trabzonlu olarak sizin başarılarınızdan ve yapmış olduğunuz bu günün anısına söylediğiniz İzmir marşını ve Bordo mavi flaşlarınızla bizleri gururlandırdınız.Başarılarınızın devamını dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@