Trabzonlu talihli 61 yaşında hayallerine kavuştu!

Trabzonlu talihli Ahmet Aydın aldığı yılbaşı biletine ikramiye çıkınca hayallerine kavuştu.

Trabzonlu talihli 61 yaşında hayallerine kavuştu!
banner432

Haber61 - Özel Haber - Okan Çıtlak

Trabzonun Tonya ilçesinde yaşayan Ahmet Aydın yılbaşındaki piyango çekilişte talihlilerden biri olarak 250 bin TL'lik ikramiyenin sahibi oldu.

Aydın yıllardır her yılbaşında piyango bileti aldığını ve ikramiye çıkması halinde araba ve ev almayı hayal ettiğini söyledi. Aydın "Her yılbaşında cebimdeki son para da olsa verip piyango biletimi alırım. Sabahlara kadar ev ve araba almanın hayalini kurarım. Bu yılbaşında da çeyrek bilet aldım. Biletime 250 bin lira isabet etti. Yıllardır kurduğum hayaller 61 yaşında gerçek oldu" ifadelerini kullandı.

Eşinin ikramiye çıktığı haberine en başlarda inanmadığını söyleyen Aydın "Her yıl aldığım biletten sonra, Allahım 300 bin lira çıksın fazla bişey istemiyorum derdim, 250 bin lira çıktı. Durumu eşime söylediğimde ise dalga geçiyorum sandı ve bana inanmadı. Sabaha kadar uyuyamadık. Hayallerim olan ev ve arabayı aldıktan sonra geri kalan parayı yeğenlerime, torunlarıma ve bikaç kişiye daha vericem. Artık bu saatten sonra bana emekli maaşım bana yeter." şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 09:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Müslüman insan
Müslüman insan - 6 ay Önce

Ayıp ya yok Haşa Allah â dua ettim
Yok torunlarıma da vercem bari onları zehirleme harama batmışsın bu yaşta

Adalet
Adalet @Müslüman insan - 6 ay Önce

Sana ayıp. Allah nasip etmiş adama. Ne biliyosun zehre battığını. Bu yargılaman ile sen zehre batmıyo musun acaba?Utanmadan ismine “Müslüman insan” yazmışsın.

Ahzab Suresi, 58. ayet: Mü'min erkeklere ve mü'min kadınlara irtikab etmedikleri (bir suç) sebebiyle eziyet edenler ise, gerçekten bir iftira ve açık bir günah yüklenmişlerdir.

Serkan
Serkan @Müslüman insan - 6 ay Önce

Her yıl devlet dairelerine kpss sınavından muhaf tutup yandaşlarını yerleştirerek sınava giren 3 milyon insanın hakkını gaspet sonra da şans oyunu haram de he yav he

usta
usta @Müslüman insan - 6 ay Önce

brawo kardeş. Allah senden razı olsun.

......
...... @Müslüman insan - 6 ay Önce

Haram diyenler gerçekten haramdan sakınanlar olsa bari

ömer
ömer - 6 ay Önce

DAYI YA SORARMISINIZ. 250 BİN TL İLE NASIL BİR EV, NASIL BİR ARABA ALACAK TA GERİ KALAN PARAYI DA YEĞENLERİNE, TORUNLARINA VE BİRKAÇ ARKADAŞINA VERECEK. :)))))

kalaycıoğlu
kalaycıoğlu - 6 ay Önce

61 yaşında ev araba sahibi oldun öteki dünyanı kararttın

a.koc
a.koc - 6 ay Önce

haram diyenlerin %90 bu para kendilerine çıksa takla ata ata gider milli piyangoya parayı almaya=)

Göktürk Bozkurt
Göktürk Bozkurt - 6 ay Önce

Arkadaş ne kadar inançlı imamlı insanlarımız varmış şöyle ayıp böyle günah öyle haram oeki arkadaş bu ülke çocuk tecavüzünde istismarda gasp hırsızlıkta yolsuzlukta cinayette ve bilumum adi suçta neden dünya sıralamasında ilk sıralarda ? Kul hakkı yemek yolsuzluk adam kayırma hırsızlık günah değil mi ? Neden bu arkadaşların yorumlarını o haberşerin altında göremiyoruz ? Şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz bu ülkeyi müslüman bir iktidar yönetmiyor mu ? Bu ülkede piyango loto toto iddia neden yasaklanmıyor bunlar kumara girmiyor mu ? Devlet bunların kumarın vergileriyle camiilerde kumarın yasak günah olduğunu söyleyen din adamlarınında maaşını ödemiyor mu ? Allahım sen aklımıza mukayyet ol

Serkan
Serkan @Göktürk Bozkurt - 6 ay Önce

Bu badem bıyıklı, çember sakallı takiyyeci zihniyette onu düşünecek kafa yok! Onlar ancak konuşsun, ancak dini sömürsün kendileri yapınca da mübah görsün. Canları cehenneme... Tanrı Türk'ü Korusun!

TC61
TC61 @Göktürk Bozkurt - 6 ay Önce

Yüzde yüz katılıyorum kardeşim, boş konuşmayı çok seviyor bizim millet neymiş haram, ya sizemı kaldı başkasının günahi sevabı. Allah’ın işine ne karişirsınız. Böyle konuşan arkadaşların çoğu göbek atardı ilk defa yüzü gülmüş garibanın millet aç aç

Muhammet
Muhammet - 6 ay Önce

Haram para ile neyin hayali bu yaşta harama bulaştın çokmu iyi ettin

Adem özdemir
Adem özdemir - 6 ay Önce

Ah be dayı keske almasaydin o bileti..hadi aldin sakin o ikramiyeyi alma.. o 250 bin hayati zehir edecek sana..

Tonyalı
Tonyalı - 6 ay Önce

Ev ve araba alınacak geri kalan torunlara dağıtılacak.
250.000 tlye sen ev ve araba al da...
Ne kalacak ki geriyec...ne ev alabilirsin o parayla ne de araba..Güzel bir araba al ve gez ...


SIRADAKİ HABER

banner393