Trabzonlu şehit Ethem Hacımahmutoğlu'nun ismi üstgeçide verildi

Trabzonlu şehidin ismi üst geçide verildi.

Trabzonlu şehit Ethem Hacımahmutoğlu'nun ismi üstgeçide verildi

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan kararla, Trabzonlu Şehid Uzman Çavuş Ethem Hacımahmutoğlu’nun ismi, Ortahisar ilçesi Toklu Mahallesi Devlet Sahil Yolu Caddesi’nde bulunan üst geçide verildi. 

Mardin’in Nusaybin ilçesinde 23 Nisan 2016’da meydana gelen olayda, PKK’lılarca kazılan hendeklerin kapatılması, patlayıcı tuzaklı barikatların kaldırılması ve PKK'lıların etkisiz hale getirilmesi için gerçekleştirilen operasyonlarda Uzman Çavuş Ethem Hacımahmutoğlu şahadete ulaşmıştı. Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde bugün oy birliği ile alınan kararla şehidin ismi ailesinin yaşadığı Toklu Mahallesi’nde bulunan üst geçide verildi. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Başkan Vekili Seyfullah Kınalı, vatan için canını ortaya koyan kahraman şehitleri rahmet ve minnetle yad ettiklerini ifade etti. 
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Güzel oldu.....emeği geçenlere teşekkür ederim. ...Trabzon için diğer bir önemli konu da şehir içerisindeki trafiğin Boğma noktaları diye tabir ettiğimiz özellikle Çömlekçi lambaları Akçaabat ilçe geçişi değirmen dere Erzurum yolu kavşağı. .Bu noktalar neden hala çözüm bulunamadı. .merak ediyorum.

banner426

banner443

banner441