Trabzonlu Sabriye Adem ile barıştı

Survivor'da Sabriye ve Adem arasındaki kavga uzun sürmedi.

Trabzon 22.03.2017, 09:33
Trabzonlu Sabriye Adem ile barıştı
 
Sabriye ve Adem'den çok duygusal barışma. Survivor'da Sabriye ve Adem arasındaki kavga uzun sürmedi. Sabriye'ye "Beni seviyor musun" sorusunu yönelten Adem, "Gözümden belli değil mi?" yanıtını aldı.
 
Survivor'da Sabriye ve Adem arasındaki kavga uzun sürmedi. İkili yüz yüze konuşup aralarındaki husumeti giderdiler. Özellikle Adem'in Sabriye'ye "Beni seviyor musun? sorusuna Sabriye'nin verdiği, "(Seni sevdiğim) gözümden belli değil mi?" yanıtı dikkatlerden kaçmadı.
 
"NANKÖR" DEMİŞTİ
Hatırlanacağı gibi; Sabriye, kendisini iş yapmadığı gerekçesiyle uyaran Adem'e, hasta olduğu zaman kendisine baktığını hatırlatmış, bunun üzerine de Adem çileden çıkmıştı. Adem'in Sabriye'ye "Seni ben doyurdum, Yazıklar olsun! Nankör!" sözleri üzerine ise ikili arasındaki ipler tamamen kopmuştu.
 
UZUN SÜRE KÜS KALAMADILAR
Birbirlerine büyük sevgi besleyen ikili, küs kalmaya daha fazla dayanamadı ve aralarındaki sorunu konuştu. Sabriye, Adem'in "Nankör" sözüne bozulduğunu söylerken, Adem de Sabriye'nin hastalığında kendisine baktığını söylemesine sinirlendiğini belirtti. Ardından Adem, Sabriye'den bundan sonra fevri konuşmalar yapmamasını istedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
EVET 4 yıl önce
Yetkililere sesleniyorum. Dinimize, aile yapılarımıza, geleneklerimize ters düşen bu rezilliklere dur deyin artık. Nesillerimiz, geleceğimiz uçuruma sürükleniyor. Allah indinde hesabını veremezsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@