Trabzon'da yaşanan Pınar Kaynak cinayetinde flaş gelişme!

Trabzon’da yaşanan Pınar Kaynak cinayetinde arkadaşı konuştu!

Trabzon'da yaşanan Pınar Kaynak cinayetinde flaş gelişme!

 Türkiye'nin gündemine oturan Pınar Kaynak'ın katliamı hakkında arkadaşı Tuğba çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arkadaşının öldürülmeden önce Arın adındaki arkadaşıyla buluştuğunu söyledi. Müge Anlı canlı yayınında Pınar'ın arkadaşı Tuğba'nın açıklamaları şoke etti.

BAŞI TAŞLA EZİLEREK KATLEDİLDİ!

24 yaşındaki bir çocuk annesi Pınar Kaynak; 15 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'da vahşi bir cinayete kurban gitti.. Yol kenarındaki ormanlık alanda ölü olarak bulunan genç kadının göğsüne ve kollarına aldığı bıçak darbelerine rastlanırken, başının da taşla ezildiği anlaşıldı.

Dehşet dolu cinayeti araştıran Polis, bir çocuk annesi talihsiz kadının, o gece buluştuğu arkadaşlarına ulaştı… Pınar Kaynak'la buluşan Nuri ve Arın isimli iki arkadaşı, o gece saat 12.30 gibi genç kadını ıssız bir yerde bıraktıklarını söylemişlerdi.

İŞTE TUĞBA'NIN RÖPORTAJI

Pınar'ın arkadaşı Tuğba, "Pınar öldürülmeden önce Arın ile buluştu. O akşam alkol almışlardı. Ben saat geç olunca ayrıldım. Onlar birlikte gitmişti. Sonra gece Arın aradı 'Pınar bağırıp çağırıp gitti' dedi." şeklinde konuştu.

DAYISINDAN ŞÜPHELENİLİYOR

Daha sonra Pınar ile konuştuğunu söyleyen Tuğba, "Pınar dışarıda kalmış. Daha sonraki gece de öldürüldü. Pınar'ın sevdiği Murat, Pınar'ın dayısından şüpheleniyor" şeklinde konuştu.

Pınar'ın babası Mehmet Kaymaz, kızı ile arkadaşı Tuğba'nın sabahlara kadar diskolara gittiğini ve kızını evde tutamadıklarını ifade etti. Tuğba ise öyle bir şey olmadığını ancak Pınar'ın dışarıda eğlenmeyi sevdiğini, birden fazla erkek arkadaşı olduğunu iddia etti.

OTOPSİ RAPORU KAN DONDURDU!

Hala gizemini koruyan o gecenin sabahında arkadaşlarının bıraktığını söylediği yerin bir kilometre kadar uzağında ölü olarak bulunan Pınar Kaynak'ın, otopsi raporunda ise korkunç bulgulara rastlanmıştı…

VÜCUDUNDA 5 AYRI SPERM ÖRNEĞİ BULUNDU!

İşkence görüp, tecavüz edildikten sonra öldürüldüğü ortaya çıkan Pınar Kaynak'ın, vücudunda 5 ayrı sperm örneği bulundu. Talihsiz kadının, 15 Ağustos 2017 tarihinde buluştuğu iki arkadaşı ise jandarmanın yürüttüğü soruşturma kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilmişlerdi…

'Canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürme' iddiasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla dava açılan iki zanlı, Adli Tıp Kurumundan gelen rapor üzerine yaklaşık iki buçuk yılın ardından adli kontrol şartıyla tahliye edildi. Çünkü kurbanın üzerinde çıkan sperm örnekleri, sanıklarla uyuşmamıştı.

Talihsiz kadının babası Mehmet Kaymaz, kızının katil ya da katillerinin dışarda olduğundan dolayı duyduğu öfkeyi dile getirirken, kızı Pınar Kaynak'ın cinayetinde şüphelendiği başka isimler bulunduğunu ifade ediyor…

"SEVGİLİSİ SÜREKLİ DÖVÜYORDU!"

Pınar Kaynak'ın üvey annesinin iddiasına göre; genç kadının gerçek annesi Arın ile görüşüyordu. Sonrasında ise annesinden ayrılan Arın, Pınar Kaynak ile birlikte olmaya başladı. Olayın olduğu gecede birlikte oldukları ortaya çıkan olayın gerçek yüzü merak ediliyor. Pınar Kaynak'ın eski eşi, verdiği röportajda çocuklarını görmek için Pınar'ın evine gittiğini ve daha sonra Murat isminde bir adamın içeri girip Pınar'ı öldüresiye dövdüğünü söyledi. Kendisinin müdahale etmesinin ardından evi terk ettiğini söylüyor.

"LAYIĞINI BULDU!"

Öte yandan, Pınar Kaynak'ın eski kayınvalidesi ise, ölümün yaşandığı gün Murat'ı telefondan arayıp "neden böyle oldu" diye sorduğunda, "Layığını buldu. Öldü, siz de kurtuldunuz" dediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 11:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan
Orhan - 4 hafta Önce

Bunu yapan serefsiz caniler derhal õzel bir ekip kurularak bulunmasi gerekiyor .bunlar insan degil.ve insanlar arasinda dolasmamasi gerekiyor.

akçaabat sebat
akçaabat sebat - 4 hafta Önce

kızın başına ne geldiyse annesinin yüzünden geldi demek ki. Kıza 14 yaşındayken annesinin sevgilisi tecavüz edince aile sahiplenmemiş ve kız dışarda kalmaya başlamış. o anne ve dayıya iyi bir ayar çekilmeli. hala daha programa çıkıp konuşmuyorlar

Babuloğlu
Babuloğlu - 4 hafta Önce

Kız uyuşturucu ve kadın ticareti şebekelerinin elinde oyuncak olmuş.Dayanamayıp bu çeteleri temiz toplum için polise ihbar edeceğini söylemiş ve sonrasında susturulmak için öldürülmüş. Toplum içine sızmış bu çeteleri onur ve şerefli Trabzon'luların temizliyeceğine inanıyorum.

Asabi
Asabi - 3 hafta Önce

Bir masum daha masum diyorum çünkü şereften yoksun ebeveynler mahvetmiş kızı Anne baba olmak bu kadar kolay olmamalı Her önüne gelen hayvan gibi üreyemese keşke Babaya bak anneye bak Evlat gitti keşke onlar gitseymiş Büyük konuşmuyorum ama bir evlâdı o hale sokan ailesidir Sahip çıkılmamış sonu vahşice öldürülme Yapan yaratıklarda ayrı bir olay Sen Trabzon halkı böyle pislikleri nasıl içinde barındırıyorsun Nasıl bu olayı kapattınız Suçlular 2 seneyi geçkindir ellerini kollarını sallaya sallaya içinizde geziyorlar Demek ki o kadar da umursayan bir millet değilsiniz Başka birinin daha başına gelebilir Demek ki sokaklarınız o kadar da güvenli değil Bu olaydan bu çıkıyor

SIRADAKİ HABER

banner513