7m


7m

hyundai

Trabzon’da kadınlar plajı hizmete girdi

Trabzon'da çalışanların da ka dın olduğu kadınlar plajı hizmete girdi.

Trabzon 10.07.2018, 15:26
Trabzon’da kadınlar plajı hizmete girdi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, sadece kadınların yararlanabildiği Kadınlar Plajını hizmete soktu. Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Sürmene’deki plajda güvenlik ve işletme hizmetleri gibi tüm faaliyetler sadece kadın çalışanlar tarafından yürütülüyor. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Sürmene ilçesinin Aşağı Çavuşlu Mahallesi sahil alanında kadınlara özel plaj oluşturdu. Alanın plaj olarak düzenlenmesine yönelik tüm çalışmalar Büyükşehir Belediyesi ekiplerince gerçekleştirildi. Şezlong alanları oluşturulan ve gerekli tüm düzenleme ve tesis çalışmaları titizlikle gerçekleştirilen plajın çevresi de panellerle çevrildi. Kısa süre önce hizmete alınan plaj, Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilirken alandaki güvenlik ve işletme hizmetleri gibi tüm faaliyetlerde sadece kadın çalışanlar tarafından yürütülüyor. 

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Mersin Aile Plajı da Trabzonlulara hizmet veriyor. Akçaabat ilçesinin Mersin Mahallesi’nde bulunan aile plajı Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilirken tüm hizmetler eksiksiz olarak halka sunuluyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Kadınlar Plajının hizmete alınmasıyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede Trabzon’da böyle bir alana ihtiyaç duyulduğunu ve bu ihtiyacı en güzel şekilde karşıladıklarını söyledi. Trabzonlu kadınların talebi karşısında çalışmalara başladıklarını vurgulayan Gümrükçüoğlu, “Trabzon halkının kamusal taleplerini yerine getirmeye her zaman özel önem veriyoruz. Deniz şehri olan Trabzon’umuzda sadece kadınlara hizmet eden bir plajın bulunmaması önemli bir eksiklikti. Bu eksikliği ortadan kaldırmak için çalışmalarımıza geçen yıl başladık ve Kadınlar Plajını kısa süre önce hizmete aldık. Bu alan sadece Trabzonlu kadınlara hizmet vermekle kalmayacak, önemli bir turizm potansiyeline sahip olan şehrimize her açıdan çok önemli katkılar sunacaktır” diye konuştu. 

Trabzon’da kadınlar plajı hizmete girdi
 


Yorumlar (8)
Yavuz selim 4 yıl önce
Ben 12yaşındayım oyüz den oriya giremiyorum buyüzden denize hiç gidemedim bundan çok şikayetçiyim ya onun yanına çocuklar pilajı yapın yada bir şey düşünün bu yazım bu pilaj yüzünden maf oldu.
Ebru 4 yıl önce
Acaba ücretliye mi
Filiz ata 3 yıl önce
Bu sahilde kadinlar icin plaj acilmasi cok guzel tabiki ama diger taraftan erkeklerinde erkek cocuklariyla girecegi yer yokmu koca trabzonda bunu anlamadm
FATİH 4 yıl önce
şeriat geliiyaahh
Anonim 4 yıl önce
Ne alaka şeriat daha rahat edeceğiz bayanlar olarak sanane bundan
Gülay Yakut 4 yıl önce
Oğullarım 7 yaşından büyük diye beraberce denize giremediğimiz, çalışanların hizmet anlayışından yoksun olduğu turizme en büyük darbenin böyle sığ anlayışla olduğu bu güzelim cennet mekan ancak bu kadar kötü yönetilir.
Yazdan yaza geliyoduk buraya bir dahada gitmem.
Tüm milet de şikayetçi.
Kadınlar plajı değil aile plajı olsun.Tüm herkes yararlansın denizden.
İnsan eşi ve çocuklarıyla denize giremez mi?
Kesinlikle girmeli.
İnsan gibi de hizmet almalı.
Yoksa karadeniz turizminin niye hep daha kötüye gittiğini bulmak için çok kafa yormaya gerek yok!!
Ecrin 4 yıl önce
Bu kadar plaj gordum bu kadar kotu yonetilen yoldan gecenleri toplamiscasina bir araya getirilmis suratsiz ilgisiz varos bir personel gormedim...hijyenden uzak kabinler yetersiz hizmetten yoksun bir yer...2 sefer gittim bir daha da ayak basmam
Hatun kocadağ 3 yıl önce
Bu yilda plaj hizmet veriyor mu ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@