banner526

banner533

banner535

Trabzon’da havai fişekler yasaklanacak mı? Mecliste gündem oldu

Trabzon’da havai fişek konusu ve düğünler gündem oldu.

Trabzon 13.07.2020, 15:37
Trabzon’da havai fişekler yasaklanacak mı? Mecliste gündem oldu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantıları devam ediyor. 

Meclis görüşmelerine geçilmeden önce söz alan CHP Grup Başkanvekili Tugay şahin, düğünler ve düğünlerde atılan Havai fişekler konusunu gündeme getirdi. 

Şahin “4 ay önce başlayan pandemiyle hayat durdu. Hayat tabi devam edecek ama hayat gevşetildi ve düğünler kınalar bu işi artırdı. Tedbirsiz olarak eğlenceler yapılıyor. Bu böyle olacaktı da biz neden 3 ay evimizde kaldık. Belediye olarak buna bir önlem alınacak mı?” dedi.

Şahin ayrıca Sakarya’da havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamayı hatırlatıp “Sakarya’da havai fişek fabrikası patladı, hayatını kaybedenler oldu. Bununla ilgili bazı belediyeler bunu yasaklandı. Bence doğru. Trabzon’da düğün ve nişan merasimleri artar. Bazı düğün salonlarında havai fişekler atıldı. Bunlar rahatsızlık verici, bunlar engellenemez mi?" sorularını sordu. 

Şahin’in sorduğu sorular Zorluoğlu tarafından cevaplanmazken gündemin görüşülmesine geçildi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
? 4 hafta önce
yasaklanmalı.....
! 4 hafta önce
İşin düzgün yapılması değil zaten olay değil mi, sakın ola işimizi düzgün yapmayalım, herşeyin önüne yasakla geçmeye çalışalım zaten. Gıda zehirlenmesi yaşıyor insanlar, gıda da yasaklansın.
süleyman 4 hafta önce
kesinlikle yasak olmadı gece gec saatlerde insanları rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok mutluluğunu baska şekilde kutlasın herkez
Ts 4 hafta önce
Bence yasaklanmalı boş işlere uğraşılmamalı boşa harcayacak ne zamanımız nede paramız var üretmeliyiz boş işlerle uğraşmamalıyız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@