Trabzon’da Fuhuş operasyonu - 10 kadın ve...

Trabzon’da yapılan fuhuş operasyonunda 10 kadın yakalanırken aranan bir kişi de gözaltına alındı.

Trabzon 21.03.2019, 10:01 21.03.2019, 11:16
Trabzon’da Fuhuş operasyonu - 10 kadın ve...

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda 10 kadın yakalandı. Hakkında 7 yıl ceza bulunan bir kişide gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda Çömlekçi Mahallesi Yalı Caddesinde yapılan denetimlerde 10 TC. Vatandaşı kadın yakalandı. Emniyet Müdürlüğüne getirilen kadınlar hakkında işlem başaltıldı.

Ayrıca hakkında “Bir Kimseyi Fuhuşa Teşvik Etmek veya Yaptırmak veya Aracılık Etmek veya Yer Temin Etmek” suçundan 7 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.K. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. İ.K. hakkında işlemi başaltıldı.
 

Yorumlar (3)
BEKİR 2 yıl önce
Trabzon gibi yerde bu vakalar hatdini aştı. Buna çare olarak ne yapılmalı hepside türk yazık bunları bu yola kim düşürtüse Allah belasını versin
Yorumcu 2 yıl önce
Kardeşim onların TC vatandası yazmasına aldanma onların hepsi yabancı para verip nikah kıyıp kimlik alıyorlar sınır dışı yapılmaması için
Doktor TS 2 yıl önce
Artık bir haber klişesi oldu : 'Trabzon'da fuhuş operasyonu'.. Nereye gidiyor bu işin sonu? Yakinda futbolla değil fuhuşla anılır olcaz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@