Trabzon’da Başhekim isyan etti: Kendinize gelin!

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi isyan etti.

Trabzon 19.08.2020, 19:33
Trabzon’da Başhekim isyan etti: Kendinize gelin!

Haber61 - Haber Servisi

Türkye’yi etkisi altına alan koronavirüs pandemisi Trabzon’da da etkili olmaya devam ediyor.

Trabzon’un pandemi hastanesi olarak hizmet veren merkezi Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Süleyman Türedi isyan etti.Vatandaşların tedbirlere uymamasına isyan eden Türedi “Kendinize gelin” ifadelerini kullandı.

Türedi “Trabzon'lu hemşehrilerim hepinizi seviyoruz ama artık kendinize gelin lütfen. Trabzon bir metropol değil, sağlık kapasitemiz metropoller kadar değil, günlük vakalarda metropoller ile yarışacağız neredeyse. Lütfen gereksiz temastan kaçının ve evlerinize dönün artık.

Yorumlar (7)
Selçuk 5 ay önce
Bayramdan sonra yoğun bir şekilde gurbetciler gelmeye başladı malum fındık zamanı bu gelenler için bir önlem alındımı kontrol edildimi de vatandaşa sitem ediyorsunuz en ücra köylere kadar virüs dağıldı büyük oranda İstanbuldan gelenlerden bulaştı
Kaptan 5 ay önce
nasıl bir insan bunlar.çevresine insanlara saygısı yok.kendine hiç yok.Başlarına gelmeden anlamaz bunlar.İnşAllah vakalar azalır .
İsmail 5 ay önce
Adam haklı...Dışarı çıkan herkes pandemi varmış,virüs varmış...hiç bir şey umursamıyor...Eski normale dönüldü....Bayramdan sonra patladı....
RÜSTEM AĞA 5 ay önce
ÖYLE GÖRÜLÜYORKİ EKONOMİK NEDENLER SEBEBİYLE VATANDAŞ KENDİ HALİNE BI RAKILMIŞ,KENDİNİ VÜRÜSTEN SAKINAN SAKINSIN SAKINMAYAN KENDİ BİLİR VER SİYONU İŞLİYOR.FAKAT BİZİM HALKIMIZ YÖNLENDİRİLMEYE ALIŞMIŞ KENDİ BAŞI NA KALIRSA İLERİDE DAHA ÇOK SORUN LA KARŞILAŞABİLİRİZ.İDARECİLERİMİZ ACİLEN BU KONUYA EL KOYMASI LAZIM. İLK BAŞLARDA ALDIĞIMIZ ÖNLEMLERİ DA HA BİLİNÇLİ OLARAK DEVREYE SOKMAMIZ LAZIM.SONBAHAR GELİYOR Kİ ÇOK TEHLİ KELİ BİR DEVREYE GİRİYORUZ.SAYIN YETKİLİLER PARA BULUNUR İNSAN SAĞ LIĞI ÇOK DAHA ÖNEMLİ.MAALESEF BUNCA ZAİYAT VERMEMİZE RAĞMEN OLAYIN CİD DİYETİNİ HENÜZ TAM KAVRAYAMADIK. TRABZONDA SAYIN BAŞ HEKİMİN KENDİNİ ZE GELİN İFADESİ BU DURUMUN ÇOK GÜZEL İFADESİDİR.YÜCE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Güngör 5 ay önce
Korkulacak bir şey yok arkadaşlar korona denilen hastalık normal bir grip parol ilacı ve sıtma ilacı ile tedavi olan bir hastalık bu, üç gün önce grip oldum ben hastaneye gitsem korona testi yapıp pozitif çıkacaktım ama kendim tedavi ettim kendimi.
laz 5 ay önce
il pandemi kurulu neden tedbir almıyor
yusuf 2 ay önce
Lütfen maske, mesafe kuralına riayet edelim. Zorunlu olmadıkça izole yaşamaya çalışalım. Toplu organizasyonlardan kaçınalım. Zorunlu olmadıkça evimizden çıkmayalım . Karşılıklı çay içmeyi , neşeli yemekler yemeyi hastalığın sonunu gördüğümüzü günlere bırakalım . Sevdiklerimizi üzmek yada üzülmek istemiyorsak kurallara maksimum uyum gösterelim. Güzel günlere kadar tüm güzellikleri kendi içimizde yaşayalım. Tüm sevdiklerimizle kucaklaşacağımız günlere kadar sevdiklerimizden uzak duralım ki sevdiklerimiz bizimle kalsın. Güzel ve güneşli günler yakın. Bu hastalığa karşı en güçlü korunma yönteminin tedbirlere uymak olduğunu unutmayalım..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@