alexa metrics

banner536

Trabzon Havalimanı'nda şok! Pistte çökme, uçuşlar iptal!

Trabzon Havalimanı pistinde meydana gelen çökme nedeniyle uçuşlar iptal edildi

Trabzon 20.08.2021, 21:01 21.08.2021, 08:55

Haber61 Haber Servisi

Trabzon Havalimanı pistinde meydana gelen sorun nedeniyle uçuşlar iptal edildi.

Edinilen bilgiye göre; Pistin Yomra tarafındaki 2/9 bölümünde çökme meydana geldi. Bu gelişme üzerine en az saat 23.45'e kadar uçuş gerçekleştirilemeyeceği öğrenildi. 

Trabzon'a gelecek ve Trabzon'dan gidecek uçaklarda ilk olarak saatler ertelenirken daha sonra iptal duyuruları gerçekleştirildi.

Öte yandan çökmenin, pistin yenilenmesinin hemen ardından yoğun hava trafiği yaşanması, büyük uçakların iniş kalkış yapmasıyla yarattığı deforme olmasından kaynaklandığı öğrenildi. Havalimanında çalışmalar sürerken yaşanan bu çökmeyle yıllardır gündemde olan ancak yapılamayan ikinci pist ihtiyacı da tekrar gündeme geldi. 

Trabzon Havalimanı'nda şok! Pistte çökme, uçuşlar iptal!


Yorumlar (19)
BOZKURT 5 ay önce
İşte bilime ve tekniğe uzak yandaş mühendislik hizmetlerinin sonuca yansıma örnekleri...BU GARİBAN HALKIN VERGİLERİYLE CEBİ KABARANLARA HARAM KAN OLSUNNNN..
Davut 5 ay önce
Buranın ihalesi pazarlık usulü yani ihaleye çıkmadan bir firmaya verilmişti. Siyasal islam ömrümüzü mahvetti. Allah ıslah etsin.
61 5 ay önce
Ne beklicen bunlardan,rezillik,daha yeni bakimdan cikan pist nasil,cöker,Sasirmayin Akp nin calismalari hep böyle,Sasirdik mi hayir,devleti sövüzlemeye devam,bi doymadiniz gitti
Batu 5 ay önce
Geçen yıl komple kapatılıp asfaltı olduğu gibi söküp baştan yenilediler. Bir yıllık olan pistin çökmesi iş bilmezlik olabilir mi diye sormak acaba ne kadar ciddi bir soru olur ? Yaptıkları pist ortada şükür ki kaza olmadı.
TAHİN PEKMEZ 5 ay önce
Yahu dostum bilip bilmeden konuşmanın anlamı yok, hangi yandaş mühendislik ? hangi proje? Kaç yılında yapılmış sadece bakımlarla idare edilmiş bir pistten ne çıkarım yaptınız yine anlamak imkansız. Sizin gibiler yüzünden bu dezenformasyon zaten, hatalı yapılan işleri bile haklı çıkarırsınız bu kafayla. Türk insanının en büyük zaafı araştırmadan bilgi sahibi olması...
Ali 5 ay önce
Bu yıl altı ay boyunca pist ve tüm trabzon havalimanı tam genel bakım görmedimi. Bakımı yapan firma düşman başına.
Osman 5 ay önce
Çökmeseydi şaşırdık...
klm 5 ay önce
'büyükşehir' de nerede bir bakım tadilat yapıldıysa eskisinden daha beter oldu Allah aşkına daha bir şey yapmayın.
şevket 5 ay önce
REZİLLİK çıkarın mehmet cengize ekmek kapısı
Kılıçtaroğlu yüzünden olmuştur kesin 5 ay önce
Sıtkı
Misafir 5 ay önce
Becerip bi ikinci pisti senelerden beri yaptiramadiniz.Reid Rizehavaalanini okadar büxül yaptirdigina göre bir düsüncesi vardir.Gereksiz yere masraf buna denir
BOZKURT 5 ay önce
Bilmeden araştırmadan sadece savunma içgüdüsüyle yorum yazılıyor.Bir kişi hem Cahil hemde Cesur ise Eğitimde onu kazanmak zordur.Ona özel yöntemler uygulanır.YAHU HAVAALANI GEÇEN YIL NE KADAR KAPALI KALDI.BAKIM ÜCRETİ NE KADAR TUTTU..HİÇ ARAŞTIRDINMI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@