banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'da turizmcilerden Dubai hazırlığı

Trabzon'da turizmciler Dubai Fuarı için hazırlık yapıyor.

Trabzon 20.02.2018, 11:22 20.02.2018, 11:29
Trabzon'da turizmcilerden Dubai hazırlığı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen Hayde Trabzon’a isimli HİSER projesinin katılımcı firmalarına, 22 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek uluslararası seyahat endüstrisi etkinliği Arabian Travel Market hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 

Hizmet Sektörü Rekabet Gücünün Artırılması Projesi Desteği kapsamında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen Hayde Trabzon’a isimli HİSER Projesi kapsamındaki firmaların temsilcilerinin katıldığı toplantıda, TTSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat İskender, TTSO Yönetim Kurulu Üyesi Özcan İlarslan, TTSO Genel Sekreteri Hakan Gürhan da yer aldı.

Firma temsilcilerine, 22 – 25 Nisan 2018 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’de Arabian Travel Market isimli uluslararası seyahat endüstrisi etkinliğine gerçekleştirilmesi düşünülen Yurtdışı Pazarlama Faaliyeti hakkında bilgi verildi. Toplantıda, firmaların görüş, öneri ve talepleri de alındı.

2.5 MİLYAR DOLARLIK İŞ HACMİ ÜRETİLİYOR

İlk olarak 1994 yılında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açan Arabian Travel Market (ATM), son 25 yıldır Ortadoğu'nun inbound ve outbound seyahat endüstrisine öncülük eden uluslararası organizasyon olarak ön plana çıkıyor. ATM, 2.5 milyar dolardan fazla seyahat endüstrisi anlaşmasının yapılmasına aracılık ediyor.

Trabzon'da Turizmcilerden Dubai hazırlığı

Trabzon'da Turizmcilerden Dubai hazırlığı

Trabzon'da Turizmcilerden Dubai hazırlığı


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@