Trabzon'da Hazine arazisinde uyuşturucu yetiştirildi

Tonya ilçesinde hazine arazisine uyuşturucu madde dikildi.

Trabzon 13.07.2016, 09:14 13.07.2016, 09:26
Trabzon'da Hazine arazisinde uyuşturucu yetiştirildi

Trabzon’un Tonya İlçesinde devlet arazisine Hint Keneviri dikildi. Haber61.net’in edindiği bilgiye göre; Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; yapmış oldukları başarılı çalışmada ilçede hazine arazisine Hint Keneviri, dikildiğini tespit etti. Polis ekipleri; hazine arazisinde yapmış olduğu çalışmada dikilen uyuşturucu maddenin 450 kök olduğu öğrenildi.

HAZİNE ARAZİSİNDE ESRAR
Güvenlik güçleri uyuşturucu maddeleri imha ederken, Hint Kenevirlerinin boyunun ise 2 metreye yaklaştığı dikkatlerden kaçmadı. Devlet arazisine dikilen maddelerin kim veya kimler tarafından dikildiği henüz netlik kazanmaz iken, İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şubesi, konu ile alakalı çalışmasını sürdürdüğü belirtildi. Öte yandan, ekiplerin bir isim üzerinde yoğunlaştığı öğrenildi.

KAÇAKÇILARA GEÇİT YOK
Trabzon İl Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu yol kontrollerinde ise; Kaçakçılara geçit yok. Haber61.net’in edindiği bir diğer bilgiye göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlar İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri; yapmış oldukları uygulamalarda Gürcistan’dan İstanbul’a gitmekte olan bir araç içerisinde 185 adet kaçak içki ele geçirdi. Olayla alakalı soruşturma başlatıldı.

Haber : Şükrü ÜçüncüTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
adnan 5 yıl önce
Dünyada ne cok pis insanlar var?Trabzonumu bile esrarcilar sardi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@