7m


7m

hyundai

Trabzon'da freni boşalan kamyonet kaza yaptı! 1 ölü, 1 yaralı

Trabzon'da freni boşalan kamyonet yol kenarına çarparak durabildi. 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

Trabzon 21.05.2021, 11:30
Trabzon'da freni boşalan kamyonet kaza yaptı! 1 ölü, 1 yaralı

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde freni boşalan bir kamyonet yol kenarına çarparak durabildi. Kazada 1 kişi hayatını kaybetti, bir kişi de yaralandı.

Alınan bilgiye göre, sabah saat 08.00 sıralarında ilçenin Mısırlı mahallesinden ilçe merkezine gelen Ali Sivri'nin kullandığı kamyonet freninin boşalması sonucu yol kenarına çarparak durabildi.

Kazada aracın arka kasasında olan sürücü Ali Sivri'nin eşi Reyhan Sivri (50) hayatını kaybederken, Ali Sivri yaralı olarak Vakfıkebir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Trabzon'da freni boşalan kamyon kaza yaptı! 1 ölü, 1 yaralı

Trabzon'da freni boşalan kamyon kaza yaptı! 1 ölü, 1 yaralı


Yorumlar (4)
ahmet fevzi derman 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin.malesef yollarımızın kenarlarında korkuluk olmadığı için bu kazalar hep oluyor
Haçkali 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin tabi.
Korkuluk yok da, akıl da mı kalmadı insanlarda. Kasada mal taşınır, can değil.
Yetkin 1 yıl önce
Fren nasıl boşalıyor arkadaş.Bu bardak mı mübarek.Bi tek Türkiye’de duyabilirsiniz bu kelimwyi.Ben 25 yıldır Almanyadayım dutmadım, görmedim fren boşalması diye bir şey
Nurbanu 6 ay önce
Ne olduğunu bilmediğiniz konularda yorum yapmayın,doktorda akıl kalmadı sizde var di mi,o aklınızı kendinize saklayın. Bir anlık çuval almak için geçilen kasada yokuşta saniyeler içinde gerçekleşen bir olay. Kadını kasada taşımıyorlar sandığınız gibi. Olaydaki kadın annem adam da babam .Aylar geçti hala şokunu atlatamamışız,sizin gereksiz yorumlarınıza kimsenin ihtiyacı yok. Başınıza gelmedikçe anlayamayacak kapasitenizden fazlası yok sizde. Almanyada da örneğini yakın çevrenizde görüp algılarsınız belki,döner yorumunuzu güncellersiniz o zaman avrupa hastası değişikler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@