Trabzon'da FETÖ'nün Gaygubet evlerine baskın!

Trabzon'da tespit edilen 2 Gaygubet evine baskın yapıldı ve 3 kişi gözaltına alındı.

Trabzon'da FETÖ'nün Gaygubet evlerine baskın!
banner432

Haber61 Haber Servisi

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğünce FETÖ/ PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonda Akçaabat ilçesindeki 2 Gaygubet evine baskın gerçekleştirildi Operasyonda 3 kişi yakalanırken evde bulunan bir miktar paraya da el konuldu.

Edinilen bilgilere göre; 

İstihbarat şube ile TEM Şube Müdürlüğü görevlilerinin koordineli çalışması sonucunda Akçaabat'ta 2 Gaybubet Evi tespit edidli. Eve yapılan operasyon neticesinde, 2 bayan 1 erkek olmak üzere 3 şahıs yakalandı. Yakalananlardan E.G. isimli bayanın  Fetö/ Pdy silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan Artvin adli makamlarınca arandığı, Trabzon ilinde faaliyet yürüttüğü ve Bölge Talebe mesulü olduğu, Artvin ilinde Mütevelli heyetinde olduğu, N.H. isimli bayanın Fetö/ Pdy silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan Çorum adli makamlarınca arandığı, Çorum'da Bölge Talebe Mesulü olduğu, bylock kullanıcısı ve kapatılan şirket çalışanı olduğu tespit edildi. Site girişinde yakalanan İ.A. isimli şahsın ise Fetö/ Pdy silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan Akçaabat Sulh Ceza Hakimliği’nce arandığı, kapatılan okulda öğretmenlik yaptığı belirlendi.

Gaybubet evlerinde yapılan aramalarda; 14 bin 275 TL , 400 dolar ve  dijital malzemeler ele geçirildi. Şahısların gözaltındaki işlemleri TEM Şube Müdürlüğünce yürütüldüğü bildirildi.
 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2018, 16:43

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Can
Can - 1 yıl Önce

Akp'nin içerisindeki Fetöcü'lere neden hiç dokunulmuyor, mesela Tayyip 12 yıl Fetöyle sarmaş dolaş can ciğer dosttu

murat başkan
murat başkan - 1 yıl Önce

tayip ayıya dayı dedi. sonra dayı değilsin ayısınız deyip iktidarı ele aldı. anlamayacak ne var bunda. siyasette buna liderlik diyoruz ki keza sayın baykalın gidişi ve kemal beyin gelişi daha çok feto kokarken tayibe sarman çok düşündürücü.

gaydırıguppak evlerini
gaydırıguppak evlerini - 1 yıl Önce

Gusulsül papazları yerleştirip cünübet evrleri haline getirdiler.

banner472