7m


7m

hyundai

Trabzon'da bir kaza daha! Tır refüje çarptı

Trabzon’da tır refüje çarptı ters döndü.

Trabzon 14.12.2021, 16:10 14.12.2021, 16:20
Trabzon'da bir kaza daha! Tır refüje çarptı

Trabzon’da yağan yağmurla kayganlaşan zeminde tır refüje çarptı.

Edinilen bilgiye göre Ortahisar ilçesi Havalimanı mevkii Karadeniz Sahil Yolu üzerinde Trabzon istikametine seyri halinde bulunan 28 K 5067 plakalı tır yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kayarak orta refüje çarptı ve ters döndü.

Kazada tır sürücüsü hafif şekilde yaralandı. Yaralıya olay yerine sevkedilen 112 acil sağlık ekipleri müdahale etti.

Olay yerine sevkedilen polis ekipleri güvenlik önlemi alırken trafik bir süre kontrollü olarak sağlandı.

Haber61 - Haber Servisi - 

Trabzon'da bir kaza daha! Tır refüje çarptı


Yorumlar (4)
HOCA 6 ay önce
transit geçen tırlara şehir içi 50km hız uygulaması acil gelmeli. Bu izansızlar yüzünden 1.5 saat yollarda beklemek zorunda değiliz. Sol şeritte ralli yapan tır ve felç olmuş trafik görmek istemiyoruz. ACİL ÖNLEM LÜTFEN
red dragon 6 ay önce
koskoca trabzonda tek yol var.tırı da taksi side ambulansıda itfayesi de valisi de aynı yol da gidiyor.1 kazda trafik felç.yazık bu trabzon insanına.yıllardır hayallerle sömürdüler.
Koç 61 6 ay önce
Şuanda yapılacak en acil iş Hava alanından Moloz'a kadar olan kısıma "EDS" sistemi kurulup trafiğin 50-60 km hızda hareket etmesini sağlamak Aciliyeti olmayan şeylere kaynakları harcamaktan fırsat bulup yol yapmıyorsunuz bari şimdilik acil çözüm üretin.
imparator... 6 ay önce
Biz buradan vatandaş olarak bu sorunları ne kadar yazmış olsakta bu sadece gazetenin işine yarar. neden mi şöyle "demekki gazetemiz okunuyor" diye düşünürler. bu yazılanları yerel yönetimdekiler yada genel yönetimdekiler okumaz. devlet erkanı gelince nasılsa yollar kapatılıyor. garibim de sanıyorki trafik vızır vızır. arkadaş trabzon geçiş güzergahı uluslararası bir hat olduğunu anlamayan idareciler senin benim ne çektiğimi de bilmez. bilse de dile getirip çözüm için gerekeni yapmaya cesaret edemez. velhasıl sevgili trabzonlular biz bu çileyi çekmeye ve de buralardan yazıp çizmeye devam ederiz. saygılarımla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@