Trabzon'da AK Parti aday olarak göstermedi o da bağımsız olarak kazandı!

Trabzon'un Hayrat ilçesinde AK Parti'den 3 dönem kuralına takılan belediye başkan adayı bağımsız olarak adaylığını koyup kazandı.

Trabzon 01.04.2019, 11:01
Trabzon'da AK Parti aday olarak göstermedi o da bağımsız olarak kazandı!

Partisince Aday Gösterilmediği İlçeyi, Bağımsız Kazandı

Trabzon'un Hayrat ilçesinde yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, 3 dönem belediye başkanlığı yapan ve AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmediği seçimlere bağımsız olarak giren Mehmet Nuhoğlu kazandı.

Hayrat ilçesinde yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, bağımsız aday Mehmet Nuhoğlu kazandı. İlçede AK Parti'den 3 dönem belediye başkanlığı yapan ve partisince aday gösterilmemesi üzerine seçimlere bağımsız olarak giren Mehmet Nuhoğlu, seçimleri kazandı. Nuhoğlu'nun karşısında seçimlere giren Cumhur İttifakı adayı AK Parti'li Salih Öztel ikinci oldu.

Nuhoğlu, 2014 yerel seçimlerde Türkiye'de ilçeler bazında, yüzde 82,72 oy oranıyla rekor kırmıştı.

Yorumlar (5)
Dedecuk61 2 yıl önce
Tebrik ediyorum başkanım ..
SEYSOF 61 2 yıl önce
ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN . TEBRİK EDERİM
İsimsiz 2 yıl önce
Demek ki hayrat halkı kendisinden memnun bağımsız da olsa hayrat halkının desteğini alan Mehmet Nuhoğlunu tebrik ederim.
Hasan 2 yıl önce
Hayrat halkının memnuniyetinden de olabilir soyadının etkisinden de
Mehmet 2 yıl önce
Hayrat’a tek çivi çakmadan başkan olabilmenin bir tek izahı vardır. Dağıtılan para ve beton fişleri, insanları tehdit, mülklerinde kirada oturanları kapı dışarı etmek vb. anti demokratik ne varsa. Evet bunlar Hayrat’ta hep yaşandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@