Trabzon buz kesecek!

Sıcak ve Nemle bunalanlar için yeni soluk...

Trabzon buz  kesecek!

Haber61/Haber Servisi - Dünyanın önde gelen açık hava klima firmalarından Air Cooler Endistrüyel Soğutma Sistemleri, Karadeniz Bölge Ofisi hizmete girdi. 


TAŞINABİLİR SİSTEMLER

Air Cooler Trabzon Karadeniz bölge Müdürü Burak Erdem, açık hava klima sistemleriyle ilgili bilgiler verdi. Her alanda kullanılabileceğini ifade eden ve her yere taşınabilir modellerinin yer aldığı motoru içinden sistemlerin büyük ilgi gördüğünü ve Trabzon ve Karadeniz bölgesinde ciddi talepler aldıklarını ifade etti.

NERELERDE KULLANILIR?

Burak Erdem, ofisi yeni açmaları nedeniyle Air Cooler  Merkezi’nin Karadeniz Bölgesi için standartın altında fiyatlar belirlediğini ifade ederek, sistemlerin evler, kafeler, restoranlar, yazlıklar, bahçeler, düğün salonları, spor salonları, camiler, atölyeler, tekstiller, fabrikalar, yemekhaneler, imalathaneler ve okullarda rahatlıkla kullanılabileceğinin altını çizdi.

MALİYETİ UYGUN SON SİSTEM TEKNOLOJİ

Bölgede özellikle nem sorunu yaşandığına işaret eden Burak Erdem, Evaporatif Soğutma özelliğini de anlatan Erdem, “Nasıl çalışır? Bir çok alanda kullanılan Evaporatif Soğutma Sistemleri havayı olabildiğince yüksek su miktarıyla temas ettirerek soğutmaya soğutmaya çalışmaktadır. Bir fan vasıtası ile dışarıdan alınan hava, devir daim pompası ile ıslak tutulan petekler yüzeyinden geçirilmektedir. Su havayla temas ettiğinde de havayı soğutmakta ve havadaki su buharı miktarını attırmaktadır. Böylece soğutma işlemi tamamlanmıştır. Ayrıca elektrik tüketimi çok uygun bir şekilde sağlanmaktadır. 10 saat çalıştığı zaman 1 liranın altında bir maliyet çıkarır bu da sektörde en uygun maliyetlerdendir.” şeklinde anlattı.

İletişim için: 0532 248 03 00 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 21:46
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
AirCooler
AirCooler - 3 ay Önce

Air Cooler Klima iletişim için: 0532 248 0300

Bordomavi restaurant
Bordomavi restaurant @AirCooler - 3 ay Önce

Biz 3 adet aldık restaurant için..açık hava için muhteşem bir sistem..elektrik tüketiminin cok az olmasının yanında fiyatıda uygun

Ebru Elmas
Ebru Elmas - 3 ay Önce

Büromda klima dış aparatını koyacak yer olmadıgından bu klimanın küçüklerinden aldım..klima gibi odayı sogutmasada gayet güzel ferahlatıyor tavsiye ederim..

Akın Bostan
Akın Bostan - 3 ay Önce

Balkon için 2250 tl ye almıştım tekerlekli oldugundan evin içindede kullanıyorum..bence yaz sıcaklarında rahatlamak için müthiş bir alet..

süleyman keskin
süleyman keskin - 3 ay Önce

fıyatlar ne acaba oğrenebilirmıyım

Çardak pide
Çardak pide - 3 ay Önce

Çardak pide ye 2 adet aldık..sıcakların başladıgı bu zamanda müşteri memnuniyeti için son derece önemli..tavsiye ederim

61
61 @Çardak pide - 3 ay Önce

motordan çıkan sıcak havayı nereye veriyor aynı ortama ozamn nasıl soğutacak

Ozden köse
Ozden köse - 3 ay Önce

Fiyatı nedir acaba 15 m2 dükkânım var olurmu buraya

hacı ticco
hacı ticco - 3 ay Önce

bunlara nereden ulaşacağız telefon numarası yada adres verir misiniz

mesut hasan paşaoğlu
mesut hasan paşaoğlu - 3 ay Önce

gazipaşada akyüzler tük.mam.paz.ltd.şti. de satışta bitmeden alın bence elektrik tasarrufu harika performans içerde dışarda mükemmel. ben 2 tane aldım restaurantım için 1 tane de eve alacağım.


banner426

banner421