banner556

Trabzon buz kesecek!

Sıcak ve Nemle bunalanlar için yeni soluk...

Trabzon 12.08.2019, 08:00 12.08.2019, 09:29
Trabzon buz  kesecek!

HABER61 - HABER SERVİSİ

Dünyanın önde gelen açık hava klima firmalarından Air Cooler Endistrüyel Soğutma Sistemleri, Karadeniz Bölge Ofisi hizmete girdi. 

TAŞINABİLİR SİSTEMLER

Air Cooler Trabzon Karadeniz bölge Müdürü Burak Erdem, açık hava klima sistemleriyle ilgili bilgiler verdi. Her alanda kullanılabileceğini ifade eden ve her yere taşınabilir modellerinin yer aldığı motoru içinden sistemlerin büyük ilgi gördüğünü ve Trabzon ve Karadeniz bölgesinde ciddi talepler aldıklarını ifade etti.

NERELERDE KULLANILIR?

Burak Erdem, ofisi yeni açmaları nedeniyle Air Cooler  Merkezi’nin Karadeniz Bölgesi için standartın altında fiyatlar belirlediğini ifade ederek, sistemlerin evler, kafeler, restoranlar, yazlıklar, bahçeler, düğün salonları, spor salonları, camiler, atölyeler, tekstiller, fabrikalar, yemekhaneler, imalathaneler ve okullarda rahatlıkla kullanılabileceğinin altını çizdi.

MALİYETİ UYGUN SON SİSTEM TEKNOLOJİ

Bölgede özellikle nem sorunu yaşandığına işaret eden Burak Erdem, Evaporatif Soğutma özelliğini de anlatan Erdem, “Nasıl çalışır? Bir çok alanda kullanılan Evaporatif Soğutma Sistemleri havayı olabildiğince yüksek su miktarıyla temas ettirerek soğutmaya soğutmaya çalışmaktadır. Bir fan vasıtası ile dışarıdan alınan hava, devir daim pompası ile ıslak tutulan petekler yüzeyinden geçirilmektedir. Su havayla temas ettiğinde de havayı soğutmakta ve havadaki su buharı miktarını attırmaktadır. Böylece soğutma işlemi tamamlanmıştır. Ayrıca elektrik tüketimi çok uygun bir şekilde sağlanmaktadır. 10 saat çalıştığı zaman 1 liranın altında bir maliyet çıkarır bu da sektörde en uygun maliyetlerdendir.” şeklinde anlattı.

İletişim için: 0532 248 03 00 

Yorumlar (14)
AirCooler 3 yıl önce
Air Cooler Klima iletişim için: 0532 248 0300
Bordomavi restaurant 3 yıl önce
Biz 3 adet aldık restaurant için..açık hava için muhteşem bir sistem..elektrik tüketiminin cok az olmasının yanında fiyatıda uygun
Ebru Elmas 3 yıl önce
Büromda klima dış aparatını koyacak yer olmadıgından bu klimanın küçüklerinden aldım..klima gibi odayı sogutmasada gayet güzel ferahlatıyor tavsiye ederim..
Akın Bostan 3 yıl önce
Balkon için 2250 tl ye almıştım tekerlekli oldugundan evin içindede kullanıyorum..bence yaz sıcaklarında rahatlamak için müthiş bir alet..
süleyman keskin 3 yıl önce
fıyatlar ne acaba oğrenebilirmıyım
Çardak pide 3 yıl önce
Çardak pide ye 2 adet aldık..sıcakların başladıgı bu zamanda müşteri memnuniyeti için son derece önemli..tavsiye ederim
61 3 yıl önce
motordan çıkan sıcak havayı nereye veriyor aynı ortama ozamn nasıl soğutacak
Ozden köse 3 yıl önce
Fiyatı nedir acaba 15 m2 dükkânım var olurmu buraya
Onur Eyüpoglu 3 yıl önce
Evime aldım salonda ve balkonda kullanıyorum..cok ferahlatıcı tavsiye ederim
Arif Hikmet Eyüboğlu 3 yıl önce
Bu sahra tipi bir klimadır . Iran ve arap ülkelerinde yaygın kullanılmaktadır.
Kapasiteye göre bir fan ve yan duvarlar için su pompası işlem tamam.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@