7m

uzungöl yayla otel

Trabzon AK Parti'de hareketli gün! Herkes eteğindeki taşı dökecek

AK Parti Trabzon'da istişare toplantısı gerçekleştirecek.

Trabzon 20.06.2022, 11:38 20.06.2022, 11:58
Trabzon AK Parti'de hareketli gün! Herkes eteğindeki taşı dökecek

AK Parti Trabzon'da İstişare toplantısı gerçekleştirilecek.

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz bugün Saat 12.00 da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde yapılacak olan Ak Parti İl Seçim İşleri Eğitim ve İstişare Toplantısına başkanlık edecek.

Basına kapalı olarak gerçekleşecek olan toplantıda, Trabzon AK Parti Teşkilatında günlerde yaşanan olumsuzluklar enine boyuna masaya yatırılacak.

Toplantının oldukça hareketli geçmesi beklenirken yansımalarının neler olacağı merak konusu oldu.


Yorumlar (5)
Kemalettin 2 ay önce
AKP bide dert mi yanacak? Biz dert yanalım onlara. Paşamların ne taşı varmış. Doymamışlar mı daha?
Misafir 2 ay önce
Bişey olmamışsa bile muhakkak bişey olmuştur. ;)
GÜLÜ SEVEN DİKENİNE KATLANIR 2 ay önce
ARTIK İNSANLARA ÜSTEN AŞAĞIYA BAKMA DÖNEMİ BİTTİ .VEKİL YÖNTİCİ OLUNCA ARTIK İNSANLARI TANIMIYORLAR SADECE KENDİ İSTEDİKLERİNİ BENİ TANIMIYORLARSA BEN DE TANIMAM ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN
TRABZON'Lu 2 ay önce
Trabzon'da AKP millet vekilleri mi varmış ben niye göremedim isimlerini bile bilmem sahada yoklar.Seçim zamanı gelirler ve giderler. Neyin pastasını paylaşamadılar. Ne Eteği Ne Taşı bitirdiniz Trabzon'u memlekete ne yaptınız Seçimde bu isimler ile gelme REİS sende yanarsın.
müdür 2 ay önce
sade trabzon teşkilatında değil tüm akp teşkilatı fiili olarak bitmiştir bunun ilerisi gerisi yok ülkeyi yönetemez olmuşlardır.zamdan başka millet bahçesinden başka yaptıkları yoktur. bir çözüm üretecek kadroları yoktur reisin ağzının içine bakarak siyaset olmaz insanın bir cizgisi olur bunlar hepsi emir kulu olmuş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@