banner556

TİSKİ yeni personel alacak

Trabzon'da TİSKİ yeni personel alımı yapacağını açıkladı.

Trabzon 23.03.2020, 19:33
TİSKİ yeni personel alacak

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğü Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A. Ş. yeni bir personel alım ilanı yayınlayacak.

TİSKİ Genel Müdürlüğü, dün gece saatlerinde duyurduğu alım sonuçlarının ardından açık kalan pozisyonlar için yeni bir ilana daha çıkıyor. 

TİSKİ Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "23.03.2020 tarihinde ilan ettiğimiz personel alım sonuçlarının ardından yeterli sayıda personel temin edilememesi nedeniyle 2 adet Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik), 31 adet Sıhhi Tesisatçı veya Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri ve Boru Tesisatçıları alımı için ilana çıkıyoruz.

Adaylar 24.03.2020 Salı ile 29.03.2020 Pazar tarihleri arasında Trabzon Büyükşehir Belediyesinin (www.trabzon.bel.tr), TİSKİ Genel Müdürlüğünün (www.tiski.gov.tr), ve Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi'nin (www.trabsu.com.tr) internet adresleri üzerinden müracaatlarını yapabilecekler. Kamuoyuna duyurulur. " ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (5)
Torpilli 11 ay önce
Alınacaklar belli dir
galip demir 11 ay önce
ya alınacaklar belli gidip orda burda kalabalık yapıp bizide rahatsız etmeyin. şu her işe başvurma işinide bırakın artık.
Murat Atmaca 10 ay önce
Son alımda nezman acıklanack bilgisi oln varmı
muhammet aydın 11 ay önce
Tiski
Köksal bostan 11 ay önce
Siteye giriyoz başvuru kabul olmuyo resimi kabul etmiyo bukadar amatörlük olmaz devlet işi sonuçda

Gelişmelerden Haberdar Olun

@