Süleyman Soylu'ya VİP önünde büyük saygısızlık!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya VİP önünde büyük saygısızlık. Akıllı ol deyip tehdit ettiler

Haber61/Haber Servisi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile 10 dakika arayla Trabzon havalimanına inen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya büyük saygısızlık.

VİP önünde bekleyen bazı CHPliler Bakan Soylu’ya “akıllı ol” diyerek tehdit vari sözler sarfettiler. Bakan Soylu onlara dönerek,”Hakaret yok” “artistlik yapma” diyerek korumasını durdurdu.

Süleyman Soylu'dan açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Havalimanı'nda, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu karşılamak için bekleyen gruptan kendisine 'akıllı ol' diye seslenildiğini söyleyerek, "Bunu kınıyorum, yanlış buluyorum, ayıplıyorum. Ben bu şehrin evladıyım. İstediğim zaman gelir, istediğim zaman gidebilme hakkına sahibim. Kimsenin beni engelleyebilme hakkı yoktur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 20:02
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yomrali
Yomrali - 11 ay Önce

Ulan ne desende İmamoğlu gibi bir adam ortaya çıktıktan sonra Trabzon'a ayrı bir değer vermeye başladınız. Tabiki geleceksiniz Trabzon'a ama gezmeye geleceksin trabzonlusun trabzonlunun yanında duracaksın bizim gibi. Adamsın İmamoğlu... Senin hakkını yediler iki yakaları bir araya gelmeyecek ...

abdi abi
abdi abi @Yomrali - 11 ay Önce

hem çalsınlar hemde hakkını yesinler...?

yomrali
yomrali - 11 ay Önce

trabzon'dan 4 tane bakan var. bir belediye başkanı çıkmış trabzonlular için rumdur diyor. hala görevinde kalıyor. vatandaş akıllı ol demiş bakana. önce bunun hesabını versin bu dört bakan bey.

Kenancık
Kenancık @yomrali - 11 ay Önce

Kenancık cgpli olan günlerce Özür dilemek zorunda??? Peki ya akpli olan ne yaptı??? Kıyas yaparken bi de işimize geldiği gibi yapmasak?

abdi abi
abdi abi @yomrali - 11 ay Önce

esenler belediye başkanı kesinlikle böyle birşey demedi...üç kere seyrettim videoyu..ama tekirdağ mv alenen pontus ve rum dedi

Kenan
Kenan @yomrali - 11 ay Önce

Chp li milletvekilide söylemişti Rum diye nolacak şimdi?mesela bugün protesto eden kesin Rum tohumuydu

Akyazili
Akyazili - 11 ay Önce

Sayın Soylu istanbul da doğdu büyüdü ve fenerli yani sikebahceli .İmamoglu Trabzonda doğdu büyüdü genç yaşta TS de yöneticilik yaptı. Trabzonluyum diyen herkes İmamogluna sahip çıkmalı.akilli ol lafı normal bizim oralarda ama ayıp olmuş Yine de makama saygı lâzım.

Fetih
Fetih @Akyazili - 11 ay Önce

Recep bize hep taş düşüyor zaten. Sizin gibi yağcılarada para yağıyor arkadaş. Bu iç işleri bakanı DP döneminde neler diyordu yaa??? İnsanın önce bi duruşu olacak görüşü olacak. Emir kulu olmayacak. Trabzonlu da sonradan olmayacak

Recep gül
Recep gül @Akyazili - 11 ay Önce

Soylu kadar başına taş düşsün.

Ali
Ali - 11 ay Önce

Kameralar onunde artistlik yapan asil SOYLU

Fetih
Fetih @Ali - 11 ay Önce

İç işleri bakanı tehdit edildim diye ağlayacak utanmasa. Mağdur edebiyatını seveyim. Onu bile becerip yapamıyor. Bakankızı şüphelide dizilere iyi Jön olurdu.

Faran
Faran @Ali - 11 ay Önce

Hadi ordan

murat cankurt
murat cankurt - 11 ay Önce

imamoğlu'na her türlü iftirayı atanları aklamaya çalışmayın. imamoğlu trabzon'un ta kendisidir. soylu dün yoktu, yarın yine yok olacak. imamoğlu ise her zaman buranın evladı olarak kalacak.

Samistal61
Samistal61 @murat cankurt - 11 ay Önce

Yahu 6 ay önce İmamoğlu nun i sini bilmezdiniz şimdi Atatürk ilan ettiniz imamoglunu. İnşaAllah İmamoğlu da mihharrem ince gibi yok olacak, sizde adam arayışına devam edeceksiniz

Muhammet öztürk
Muhammet öztürk - 11 ay Önce

Vatandaş yerden göğe haklı,Sayın Soylu dengesiz dengesiz konuşup duruyor

Feslegen
Feslegen - 11 ay Önce

Isiniz gücünüz fetbazlik.magduriyet olusturma cabalari.yahu siz icisleri bakanisiniz,kim tehdit ettiyse cikartin ortaya..sizi kim koymayabilirmis trabzona.ayaklara bakarmisiniz ya.

Nurettin
Nurettin - 11 ay Önce

Özgürlük diye diye bokunu cikardilar


SIRADAKİ HABER