Süleyman Soylu: Trabzon'dan alacağınız güçle

İçişleri Bakanı Süleyman Sou aday tanıtım toplantısında konuştu.

Süleyman Soylu: Trabzon'dan alacağınız güçle

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben, "Trabzon'dan alacağınız güç önümüzdeki 4,5 yılda size hem dünyada hem de Türkiye'de o kadar kolay ve o kadar güçlü işler yaptıracak ki Allah'ın izniyle, sadece Trabzon, Türkiye değil, bütün dünya Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğiyle beraber güç bulacaktır." dedi.

Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen, AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Programı'nda yaptığı konuşmada, 31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

Erdoğan'a hitaben, "20. asrın başından itibaren iktidarınızda hem ülkemize hem de ülkemizin dışından sizin yolunuzu gözleyenlere büyük hizmetler verdiniz." ifadesini kullanan Soylu, "Eğitimden sağlığa, ulaşımdan güvenliğe ülkemizde tarihi dönüştürdünüz." diye konuştu.

Soylu, bunları yaparken Erdoğan'ın hem zihninin hem gönlünün hem de elinin hep güzel şehir Trabzon'da, hemşehrilerinde olduğuna işaret ederek, şu değerlendirmede bulundu:

"Trabzon'a da büyük hizmetler verdiniz. Trabzon'da milletvekili olduğum dönemde Allah razı olsun, bu şehri Türkiye'nin standartlarının üzerine taşıma konusunda ortaya koyduğunuz irade hem bizlerin hem çalışma arkadaşlarımızın işini kolaylaştırdı. Siz Trabzon'a hizmet verdiniz Trabzon da her seçimde hep sizle beraber oldu, hep yüzümüzü ak etmeye çalıştı. Saygıdeğer Cumhurbaşkanım, şimdi inşallah 2019 Mart seçimlerinde de Trabzon, buradaki dava arkadaşlarınız, hemşehrileriniz inanıyor ve güveniyoruz ki -Türkiye'de diğer vilayetlere bir şey söylemek istemem ama- Trabzon'dan alacağınız güç önümüzdeki 4,5 yılda size hem dünyada hem de Türkiye'de o kadar kolay ve o kadar güçlü işler yaptıracak ki Allah'ın izniyle sadece Trabzon, Türkiye değil, bütün dünya Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğiyle beraber güç bulacaktır."

Bakan Soylu, şimdiye kadar görev alan belediye başkanlarına hizmetleri dolayısıyla teşekkür ederek, yeni seçileceklere de başarı diledi.

Soylu, "Bu bismillahın önümüzdeki 4,5 yılda Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bütün dünyada önemli bir başlangıç olacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Programda, Trabzon Büyükşehir Belediye Baş

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 18:00


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat başkan
murat başkan - 1 hafta Önce

sayın soylu siz bu işe karışmayın.. :))

Necdet USTA
Necdet USTA - 1 hafta Önce

Sevgili Trabzonlular,Öncelikli olarak Trabzonumuza yakışmayan ve Trabzonun 9 yılını ÇALAN şu OFF denen beceriksiz, düzenbaz ve Trabzonun yüz karası kişiden kurulduğumuz için Syn Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz. Gelecek olan mi dediniz,Syn Zorluoğlu Yerel Yönetimler Konusunda uzman ve kendini yetiştirmiş olup,bu konuda hazırlanan Kanunların çıkarılmasında,Mahalli Idareler Genel Müdürlüğünün çeşitli birimlerine kendisini yetiştirmiş ve rüştünü ispatlamış,Dürüst,saygınlığı olan ve hırsız olmayan Adam gibi Adamdır,pesin hükümlü olmayalım ve bekleyip gorelim

banner443