"Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!"

Yerel yönetici orman mühendislerine plaket

"Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!"
banner432

Haber61/Haber Servisi

Orman Mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şubesi mahalli idarelerde görev yapan üyelerine düzenlediği bir törenle teşekkür plaketi verdi. 

Orman mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede Orman Mühendisleri Odası Doğu Karadeniz Şubesi Başkanı, “Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız, bizim için önemli olan vatanımıza milletimize yapılan katkıdır” dedi. 

Mahmut Bayramoğlu şöyle devam etti; “Orman mühendisliği Türkiye’de yaklaşık 200 yıllık geçmişi olan bir meslek grubudur. Geçmişten bugüne meslektaşlarımız  sanattan spora siyasete kadar bir çok alanda aktif yer almaktadırlar. Bu gece mahalli idarelerde görev yapan meslektaşlarımıza hizmetlerinden ötürü teşekkür etmek amacıyla toplandık. Şubemiz Üyesi Belediye başkanları ve Meclis üyesi meslektaşlarımız her daim odamızın mesleğimizin meslektaşlarımızın yanında olmuşlardır. Görev yaptıkları süre içerisinde başarılı işler yapmışlardır. Aday olan belediye başkan adaylarımız umarız başarılı çalışmalarına devam ederler.” dedi. 

Gecede Tonya belediye başkanı Osman Beşel’e, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok’a ve Ortahisar belediye Meclis üyesi Mahmut öksüze hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Osman Beşel’e plaketini Orman Fakültesi dekanı Prof Dr Gürsel Çolakoğlu, Hanefi Tok’a Prof Dr Devlet Toksoy ve Mahmut Öksüz’e Kayhan Altun verdi.

"Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!""Siyasi parti ayrımı yapmaksızın meslektaşlarımızın yanındayız!"


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt61
Bozkurt61 - 1 hafta Önce

Hiçbir akademik başarısı ve çalışması olmayan işi gücü kul hakkı almak olan güya meslek temsilcilerinin orman mühendisleri ve mesleği hakkında değil de siyasi bir haberle basına çıkmaları tamda kendilerine yakışan bir durum olmuş.

Avcı mısın yoksa ...?
Avcı mısın yoksa ...? @Bozkurt61 - 1 hafta Önce

En büyük kul hakkı KPSS den başarılı olupta sözlü mülakattan (dayısı olmadığı için) elenen gencecik meslektaşlarımızın hakkını savunmak değil midir? Sözleşmeli mühendis alımlarını durdurup, kadrolu mühendis aldırma çalışması yapmak değil midir? Sayın başkanımıza ve eski yönetimimize teşekkür ederiz ellerinden geleni yaptıkları için. Sağolun iyi ki varsınız.

banner393

banner426

banner443

banner441