7m

7m

hyundai

tamfinans

Sezgin Mumcu’dan Trabzon halkına teşekkür

AK Parti Trabzon İl başkanı Sezgin Mumcu, Cumhur başkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen toplu açılış törenine katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Trabzon 01.02.2022, 13:37
Sezgin Mumcu’dan Trabzon halkına teşekkür

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirilen toplu açılış törenine yoğun bir katılım gösteren Trabzon halkına teşekkür etti.

AK Parti Trabzon Teşkilatının çok güçlü olduğunu ifade eden İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz açılış töreni adeta bir mitinge dönüştü. Bu bir açılış programıydı ve neredeyse 20 bine yakın insan açılışa katılarak Cumhurbaşkanımıza sevgi ve desteklerini gösterdiler. Soğuk hava koşullarına rağmen açılış törenine katılan herkese teşekkür ediyorum. "dedi.

Trabzon teşkilatının her zaman hazır ve dimdik ayakta olduğunun altını çizen AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu şunları söyledi : "Teşkilatlarımız harıl harıl çalıştı. Hepsinin gayretlerine şahidim. Şehrimizin en uç ilçesinden en merkez ilçesine kadar katılım harikaydı. Tüm teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Hep birlikte el ele vererek harika bir organizasyona imza attık. Açılış programına katılan binlerce vatandaşımız bir kez daha tüm Türkiye'ye gösterdi ki ülkemizin umudu lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır. Dünya yaşanan ekonomik koşullara rağmen tek çözüm adresinin Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olduğunu Trabzon meydanındaki kalabalık bir kez daha göstermiş oldu. Aynı şekilde İl Danışma Meclisi Toplantımızın coşkusu ve heyecanı da bu teşkilatlarımızın 2023'e ne kadar hazır olduğunu ortaya koydu."

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Akçaabat'ta gençlerle buluşma programına giderken doğal olarak oluşan kalabalığın da bir anda mitinge dönüştüğünü ifade eden İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "Cumhurbaşkanımızın gelişi programında inanıyorum ki hangi ilçeye gitsek orası miting alanına dönüşecekti. Bütün hemşerilerimle Trabzonlularla gurur duyuyorum onlara teşekkür ediyorum. Akçaabatlı hemşerilerimiz bir anda gençlik buluşmasının yapılacağı kütüphanenin önünü binlerce kişi ile doldurarak miting havası oluşturdular. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da alanda oluşan heyecanlı kalabalığa Akçaabatlı hemşerilerimize hitap etti." cümlelerine yer verdi.

2023 seçimlerine emin adımlarla ilerlediklerini belirten "Özellikle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimize teşrifleri neticesinde yapılan programların coşkusuyla teşkilatlarımızın motivasyonu son derece yükseldi. Cumhurbaşkanımız da Trabzon'dan çok memnun şekilde ayrıldı. Artık teşkilatlarımızın tek hedefi 2023 ve 2024 seçimleri. Rehavete kapılmadan tam kadro sahada olacağız. Partimize yakışır şekilde sonuçlar almak üzere tevazu samimiyet ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (11)
sadık 4 ay önce
fıkra gibi... gümüşhane rize giresun ordu samsun bayburttan gelen arabalar vardı meydanda... buna rağmen 10 bin kişi vardı diyelim hadi 20 bin olsun kırmayalım sezgin beyi :))) bunu başarı olarak görenler Cumhurbaşkanının daha önceki mitinglerini bilmeyenlerdir... Trabzon da sırtını döndü...
? 4 ay önce
:)))))))))))) kendilerimi katılmışlar :))))
KÖLN61 4 ay önce
Koltuk aski keyfiniz icin bütün Trabzon halkini 11 yasindaki cocugu ayartip biz Trabzonlulari rezil ve kepaze ettiniz,eseriniz ortada simdi mutlumusunuz,Almanyada gurbette bile rezaletiniz konusuluyor.
GURBET61 4 ay önce
Salpazarindan bile bizim vergilerle ödenmek üzere birsürü basibos adam topladiniz götürdünüz,velevki 200 binolsun,sonuc;dedsi yasindaki ana muhalefet liderine küfür ettirilen bir cocuk ve arkasinda yine dedesi yasindaki ülkeyi yönetmeye calisan ve kahkaha atan bir grup,BUMU TRABZONLUK, biz UTANDIKKKKKKK yaban ellerde sizleri bilmiyoruz.......
aa 4 ay önce
GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER
Akın 4 ay önce
Saymayı bilmiyorsun herhalde :)
bahar 4 ay önce
GELENE TEŞEKKÜR EDİLİYOR BENDE GİDENLERE DİYORUMKİ HANGİ FABRİKAYI AÇTI SİZDE ALKIŞLADINIZ HERGÜN GELEN ZAMLARADA ALKIŞINIZ VARMI FABRİKA YOK SANAYİ YOK DENİZİ ATIL GÖREN BİR YAPI ANCAK İHALE ET İSTANBUL ANKARA GELSİN YAPARKEN YIKSIN GEÇSİN BANA GENÇLERİN ÇALIŞACAĞI TÜTEN BACALAR LAZIM
sıtkı 4 ay önce
20.000 AZ DEDNİZ 100.000 Dİ EN AZ
dursun61 4 ay önce
yokk 500 bin arti 11 yasindaki proglamlanan ve agzindan kin kusturullan ve onlari alkislayan politikacilar ,.,.,.,.bravooooo müthis bir gösteri oldu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@