7m


7m

hyundai

Murat Zorluoğlu koltuğu devretti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu koltuğu devretti.

Trabzon 21.03.2022, 14:47
Murat Zorluoğlu koltuğu devretti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Enes Yılmaz ve ailesini makamında ağırladı. Başkan Zorluoğlu, sosyal medya hesabından Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu açıklayan Yılmaz’a koltuğunu devretti.
 
21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü münasebetiyle Enes Yılmaz ve ailesi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti. Enes, sosyal medya hesabı üzerinden Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını açıkladığını belirtince, ikili arasında güldüren diyaloglar yaşandı. Başkan Zorluoğlu daha sonra koltuğunu Enes Yılmaz’a devrederek misafir bölümünde oturdu.
 

KEYİFLİ ANLAR YAŞADILAR
Trabzon ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Başkan Zorluoğlu ve Yılmaz, daha sonra birlikte müzik dinleyerek keyifli anlar yaşadılar. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Bir gün beraber masa tenisi maçı yapalım ama ben senin kadar profesyonel değilim” ifadelerini kullandı. Kendisine ve ailesine gösterdiği ilgi nedeniyle mutlu olduğunu dile getiren Enes Yılmaz ise, “Masa tenisi oynayabiliriz ama ben çok iyi oynarım sizi uyarayım. Ayrıca beni ve ailemi burada ağırladığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
 
TRABZONSPOR FORMASI HEDİYE ETTİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Enes Yılmaz’a ziyaretin anısına Trabzonspor forması hediye etti.


Yorumlar (4)
baboli 4 ay önce
başkan mümkünse topyekün devretsin makamı
HZ İSA 4 ay önce
32 DİŞİNİ GÖSTERMEMİŞSİN
hk 4 ay önce
helal başkan.tüm downlu kardeşlerime saygılarım ve sevgilerimle.
ali 3 ay önce
birgünlük bu cocukları hatırlamayın ancak facebok başkanlarınısınız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@