7m

uzungöl yayla otel

MHP eski Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli vefat etti

Ülkücü camianın önde gelen isimlerinden MHP önceki dönem Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli hayatını kaybetti. 

Trabzon 18.06.2022, 23:56 19.06.2022, 14:01
MHP eski Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli vefat etti

Bir süredir Ankara'da tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde ameliyat olan MHP eski Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli vefat etti.

Akşam saatlerinde vefat eden Demeli'nin, Trabzon'daki evinde  fenalaşlaştığı, kaldırıldığı Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi'in yapılan tüm müdehalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi. Hastane'den yapılan ilk açıklama'da Muammer Demeli kalp krizi sonucu vefat ettiği bildirildi.

MHP, Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, "ülkücü camia çok önemli bir neferini kaybetti. Çok üzgünüz. Allah başta ailesi olmak üzere, tüm sevenlerine sabır versin. Ülkücü camianın başı saolsun" dedi.

Demeli'nin vefat ettiği haberini alan akrabaları, dostları ve partilileri, Haçkalı Baba Devlet Hastanesi'ne akın ettiler.

Demeli'nin cenazesi 19 Haziran 2022 Pazar günü, İskanderpaşa camisinde ikindi namazına müteakip cenaze namazı sonrası, Kutlugün köyü aile mezarlığında toprağa verilecek.

Demeli'nin vefatı ardından birçok siyasi taziye mesajı yayınladı. 

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç : "Siyasetin değerli simâlarından, önceki dönem MHP İl Başkanı bizim de çok sevdiğimiz Sn. Muammer Demeli ağabeyimizin vefatını teessürle öğrendim. Hayatını davasına adayan çok güzel bir adamdı. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Ailesine, sevenlerine ve tüm ülkücü camiaya sabırlar dilerim."

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan:  MHP Trabzon Eski İl Başkanı Muhammet Demeli’nin vefat haberini üzüntü ile öğrendim. Muhammet Demeli’ye Allah’tan rahmet, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dilerim…

Selahaddin Çebi- Ortahisar Ak Parti Merkez İlçe Başkanı: Ülkücü camianın önde gelen isimlerinden MHP önceki dönem il başkanı Sn Muhammer Demeli’nin ebediyete irtihal etmiş olduğunu üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.Kıymetli başkanımıza Allah ‘tan rahmet ailesine yakınlarına Ülkücü camiaya sabırlar diliyorum. Mekanı cennet Ruhu şad olsun.


Yorumlar (4)
Ahmet 2 ay önce
Mekanın cennet olsun güzel insan. Geride bıraktığın sevenlerinin başı sağolsun.
Ali KAYA 2 ay önce
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olur inşAllah. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.
Hacı 2 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
usta 2 ay önce
ALLAH rahmet etsin. yakınlarına sabırlar versin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@