Maraş Caddesi’nin geleceği ile ilgili kritik gün! Karar tarihi belli oldu

Trabzon Büyükşehir belediye başkanı Murat Zorluoğlu’dan Maraş Caddesi ile alakalı kritik açıklama.

Trabzon 03.06.2021, 11:34 03.06.2021, 11:52
Maraş Caddesi’nin geleceği ile ilgili kritik gün! Karar tarihi belli oldu

Trabzon Büyükşehir belediye başkanı Murat Zorluoğlu, Avrasya Pazarı inşaat sahasında incelemelerde bulundu.

Maraş caddesi’nin trafiğe kapatılıp kapatılmaması konusunda açıklama yapan Zorluoğlu, karar açıklanacak tarihi de açıkladı.

Zorluoğlu şu ifadeleri kullandı:

Maraş Caddesi ile alakalı, oranın geleceği ile alakalı kararımızı inşallah önümüzdeki hafta içerisinde açıklayacağız. Çok önemli istişareler yaptık. Bu istişareler neticesinde bir kanaat yavaş yavaş oluşuyor. Ayrıca Ulaşım Master Planı çerçevesinde Maraş Caddesinin durumunu8 arkadaşlarımız çalıştılar ve bizim önümüze bir plan olarak getirdiler.

Maraş caddesi konusunda vereceğimiz kapatılması veya tek şerit halinde trafiğin verilmesi durumuna göre oranın üst yapısını hazırlayacağız.

Biz Uzunsokak ve bağlantılarını en geç Temmuz’un 15’ine kadar tamamlamayı düşünüyoruz.

Ama bir taraftan da inşallah Kunduracılar Caddesi'nde çalışmaya başlayacağız. Maraş Caddesi ile beraber inşallah bu çalışmayı tamamlayacağız.

Haber61 - Haber ServisiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
H. M 4 ay önce
Çok yerinde bir düşünce kesinlikle dolmuş kirliliği ortadan kaldırılmalı. Otopark iş yerleri için tek araçlık bir yol bırakılmalı.. Çok fazla trafik o bölgede olmasın.
Trabzonlu 4 ay önce
Uzun sokağın trafiğe kapatılmasını göze alan sayın Canalioğlu cesaretini sizlerden bekliyoruz. K. Maraş caddesi trafiğe dolmuşa kapatılmalı
Fuli 3 ay önce
Maraşdaki park eden araçları kaldırın herkes keyfi arabasını yolun ortasına bırakıyor ondan sonra trafik sıkışıyor maraş caddesı ni kapatdınızmı trafik felç olur postane okadar aracın yükünü kaldıramaz 200bine yamı. Özel araç var yol yapın şehire

Gelişmelerden Haberdar Olun

@