7m

7m

hyundai

tamfinans

Maçka'daki saldırıda 2 şehit: Trabzon Valiliği açıkladı

Trabzon Maçka'daki saldırıda 2 şehit olduğu bildirildi.

Trabzon 11.08.2017, 19:50 11.08.2017, 20:18
Maçka'daki saldırıda 2 şehit: Trabzon Valiliği açıkladı

Haber61 - Haber Servisi - Trabzon valiliği yaptığı açıklama ile Trabzon'un Maçka ilçesinde yapılan saldırıda 2 kişinin şehit olduğunu bildirdi.

 

Yapılan açıklamada, "Maçka ilçemiz kırsalında devam etmekte olan operasyon çerçevesinde; Evden erzak çalma olayı ve bunun terörist unsurlarca yapılmış olabileceği ihtimaline binaen bahsi geçen ev civarında sürdürülen inceleme sırasında güvenlik kuvvetlerimize yardımcı olmakta iken terörist unsurlarca yapılan hain saldırı sonucu yaralanan bir sivil vatandaşımız ile aynı saldmda yaralanan bir güvenlik personelimizi Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş) KTÜ Farabi Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen şehadet mertebesine erişmişlerdir. Şehitlerimize Allah’tan (c.c) rahmet, ailelerimize ve milletimize başsağlığı dileriz." ifadelerine yer verildi.


Maçka'daki saldırıda 2 şehit: Trabzon Valiliği açıkladı

Yorumlar (5)
Alp TÜRK 5 yıl önce
Sayın vali beye sesleniyorum..bu hain köpeklere neden başarılı operasyon yapılamıyor..hesap verin....bunlar böyle istedikleri zaman rahatça çocuklarımızı öldürmeye devam mı edecekler..1 tane ölü yada yaralı terörist ele gecirilemedi aylarca..bu başarısızlık kimin eseri ?
Suskun 5 yıl önce
Evden erzak çalma ve teröristleirin yapma ihtimali deniyor ama oraya sadece 2 asker yollanıyor. Yazık şehit olanlara. sorumluların derhal cezalandırılmaları gerekir. Adamlar şehit olmaya yollanmış sanki.
Misafir 5 yıl önce
Bu başarısızlık kimin eseri evet çıkınca terörün kökünü kazıyacağız bitecek diyen hemşerimiz içişleri bakanımızın eseri
Farozlu 5 yıl önce
Kimse çocuğunu büyüsün de PKK'lılar tarafından öldürülsün diye doğurmuyor. Halkın en cahil kesimi bile Maçka bölgesine operasyon yapsınlar da temizlesinler demeyi akıl edebiliyor bu yetkililer neden oyalanıyor ne yaptığını zannediyor? Bu şehitlerin kanının yerde kalmasını istemiyorlarsa artık şehit verilmeyen bir vatanda yaşamamızı sağlamak zorundalar!!!!
Almanci 5 yıl önce
Bu olay bilinci bir sekilde yapiliyor ey milletim haberlerde orda burda Trabzonda sehit verildi bu teröristler korunuyor .Politika oldugu kesin ama artik kim kullaniyor bu politikayi anlamadim .Devletin isi kesin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@