7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

KTÜ'de olaylı açılış!

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde öğrencilerin düzenlediği etkinlikte yaşananlar şok etti.

Trabzon 27.09.2017, 15:20 30.09.2017, 12:23

Karadeniz Teknik Üniversitesi'ne yeni kayıt yaptıran öğrenciler için düzenlenen "Hoşgeldin" etkinliğinde güvenlik güçleri ile öğrenciler arasında tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü ve ortaya hoş olmayan görüntüler çıktı. 


TEKME, TOKAT, YUMRUK...

KTÜ'de 2017-2018 eğitim öğretim yılında okula yeni başlayacak öğrenciler için KTÜ Öğrenci Kolektifi tarafından "Hoşgeldin" etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, yeni kayıt yaptıran öğrenciler için mizansen sergileyen KTÜ öğrencileri ile okulun güvenlik güçleri arasındaki gerginlik kavgaya dönüştü. Yaşanan kavga, etkinliğe katılanların cep telefonuyla görüntülendi.


OKUL YÖNETİMİ SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

KTÜ yönetimi tarafından konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, "Hoşgeldin" etkinliğini düzenleyen KTÜ Öğrenci Kolektifi, yaşanan olayla ilgili yazılı açıklama yaptı.
 

Yorumlar (17)
Arif KURT 5 yıl önce
Hiç kimse kimseye sebepsiz yere yumruk atmaz.
soners 5 yıl önce
laf söyledi bal kabağı...
abdi abi 5 yıl önce
üniversitelerdeki bu grupların maksatı bellidir..kimseyede hayat hakkı tanımazlar..kendi ideolojileri için yapamayacakları şey yoktur..bunlar öğrenci diye üniversiteye sokulmamalı..
soners 5 yıl önce
hangi grupların?
sifteri 5 yıl önce
polisten çok özel güvenlik elamanı var memlekette. ne iş yaparlar. kimi kimden korurlar. nasıl bir kafadırlar. okul yönetimi ile ilişkileri nedir nereden gelir
Engin Yüksel 5 yıl önce
Öncelikle olayı gören bir vatandaş olarak güvenlikçilerin tamamen haklı olduğunu söyleyebilirim kendini bilmez iki uç öğrenci musbettesi sabahtan akşama kadar ellerinde hoparlör le bas bas bağırıp diğer öğrencileri rahat siz etme hakkı yoktur
Öğrenci 5 yıl önce
Olaya bizzat şahit oldum dayak yemekle az kaldı bence tamamen üniversiteye yönelik bir propoganda yapıyorlar amaçları çağrı felan değil güvenlik güçleri gerekeni yaptı
Gaptan kusto 5 yıl önce
Kollektif değilmi bunlar bir amaçları bile yok bunlar okuyupta ülkeye hayırlı bir vatandaş olmaz yönetim alayını uzaklaştırıp sonrada okuldan ilişkisini keseceksin..
Sero 5 yıl önce
Bunlar kobene diye yuruyen adiler turk dusmanlari
davut 5 yıl önce
Allah herkese ak parti adaleti, polisi ve güvenlik görevlisi nasip etsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@