Kaşüstü'nde çalışma - Karayolları uyardı

Kaşüstü'nde yapılacak çalışma için Karayolları uyardı.

Kaşüstü'nde çalışma - Karayolları uyardı

Trabzon'un Yomra İlçesi Kaşüstü Mahallesinde yapımı devam eden Dalçık projesi kapsamında yapılacak olan yaya üst geçidi için Karayolları uyarıda bulundu.

Yapılan uyarıda Cevahir AVM mevkiinde yapılacak olan yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle trafiğin her iki yönde tek şeritten kontrollü olarak bverileceği bildirildi.

İşte Karayolları'nın yapılan çalışmalarla ilgili yayınladığı bülten;

Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu'nun Düzce-Kaynaşlı kavşakları Düzce bağlantı yolunda köprü ve üst yapı onarım çalışmaları yürütülüyor. Bu nedenle otoyolun Düzce gişesi (Gölyaka) ulaşıma kapatılarak, trafik akışı Hendek ve Kaynaşlı gişelerine yönlendiriliyor. 

Polatlı-Ankara yolunun 30-35. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım Polatlı-Ankara istikametinden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

İzmir Çevre Otoyolu'nun Yıldız Mahallesi kavşak ve katılım kollarındaki yapım çalışmaları nedeniyle Bornova-Balçova istikametindeki emniyet şeridi trafiğe kapatıldı.

Kadınhanı-Akşehir yolunun 14-15. kilometrelerindeki (Ilgın şehir geçişi) köprülü kavşak ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. 

Anadolu Otoyolu'nun Kızılcahamam-Kahramankazan kavşaklarındaki köprü ve üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden iki yönlü sağlanıyor.

Akhisar-Manisa yolunun 25-26. kilometrelerindeki köprü ve bağlantı yolları yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor. 

Kırşehir-Hacıbektaş-Nevşehir yolunun 8-12. kilometrelerindeki köprülü kavşak ve yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Keşan-Gelibolu-Eceabat yolunun 58-85. kilometrelerinde yapım çalışmaları sürdürülüyor.

Trabzon-Rize yolunun 9. kilometresindeki (Kaşüştü Cevahir AVM mevkisi) yaya üst geçidi montaj çalışması nedeniyle ulaşıma her iki yönde tek şeritten kontrollü izin veriliyor. 

Baykan-Bitlis-Tatvan yolunun 28-33. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
EsEs
EsEs - 2 hafta Önce

Milleti bıktırdınız artık sabah akşam minnetle sizi anıyoruz!

Turgay
Turgay - 2 hafta Önce

Size de yapacağınız dal çık mıdır neyse ona da millet 1 senede boğazın altından tünel yaptı siz basit bir geçidi bile hala yapamadınız.

Şim şimşek
Şim şimşek - 2 hafta Önce

Şu ibraam başgan nerde ne oldi renginmi soldi...

Ömür
Ömür - 2 hafta Önce

Sahipsiz Kent kötü yönetim 10 yıl da 40 yıl geri giden bir kent uyuyan bir kent halkı

banner426

banner421