7m

uzungöl yayla otel

Fındık fiyatları ne kadar olacak? "Heyecan yaratabilir" açıklaması

Trabzon Milletvekili Salih Cora fındık fiyatları ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Trabzon 18.06.2022, 13:10
Fındık fiyatları ne kadar olacak? "Heyecan yaratabilir" açıklaması

Haber61 - Haber Servisi / Trabzon Milletvekili Salih Cora basın mensuplarıyla bir araya geldi. Cora, fındık fiyatları ile alakalı açıklamalar yaptı.

Fındık sezonu yaklaşırken üreticinin beklediği fındık fiyatları ile alakalı açıklama yapan Cora, “Söyleyeceğim fiyat inanılmaz derece heyecan yaratabilir” ifadelerini kullandı.

Cora şu ifadeleri kullandı:

Aceleci olmamak gerekiyor. Piyasayı iyi takip etmek gerekiyor. Biz şu ana kadar Üreticiyi mağdur etmedik. Şu an TMO’da fındık yok. TMO zarar etmeden sattı. TMO yine cesaretli ve iştahlıdır. Üreticinin yanında yer alacak. Fiyat noktasında TL Bazında söyleyebileceğim fiyat inanılmaz derecede heyecan yaratabilir. Ama bunu söylemek üreticinin menfaatine olmayabilir. Bence bunu beklemeliyiz ve en doğru zamanda karar vermeliyiz.


Yorumlar (6)
BAŞKAN 2 ay önce
umarım heyecan yaratırsınız sonuçta bizde heyecan yaratacak şekilde bekliyoruz.. son şansınız anlamında sayın cora BEKLİYORUZ
antikus 2 ay önce
ne kadar mesela?? nasil bir heyecan yaratmasini bekliyorsunuz?? akaryakita son bir senede yaptigini %400 zam kadar heyecam yapmayacaksa hic zahmet edip komusmayin, mazota yaptiginiz yüzde dörtyüzcük zam kadar olmayacaksa hic konusmayin bosuna, hani mazotun yurddisindaki fiyatini bize teselli olarak söylüyorsunuz ya bizden 3 kurusua aldiginiz findigin satis fiyatinida söyleyin
mehmet 2 ay önce
XAXAXAXA Heyacan yaratabilir, cok komiksiniz,,, ne kadar olacakta heyacan olacak...
kayıkçı 2 ay önce
NEYİN HEYECANI?OLACAĞI EN FAZLA 50TL OLUR AMA SİZ BU FİYATI BİLE BU MİLLETE ÇOK GÖRÜRSÜNÜZ!!!
Osman 2 ay önce
25.00 tl olur net
Emrullah Deniz 2 ay önce
Geçen yıl ilan edilen fiyat, yıllık enflasyon oranında ya da ona yakın bir şekilde artırılmadıkça heyecan vermez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@