Erzincan-Trabzon Demiryolunun ihale tarihi açıklandı

Haydar Revi böyle duyurdu; Tarihi gün

Trabzon 20.04.2018, 22:22 20.04.2018, 22:28
Erzincan-Trabzon Demiryolunun ihale tarihi açıklandı

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Erzincan-Trabzon Demiryolu Etüd ve uygulama projesinin ihalesinin tarihini duyurdu.


Haydar Revi sosyal medya hesabından şunu yazdı: "Tarihi bir gün! Ulaştırma Bakanlığı Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü Erzincan-Trabzon Demiryolu Etüd ve uygulama projesinin ihalesinin 14 Mayıs 2018 tarihinde yapılacağını bildirdi. Trabzonumuz'a hayırlı uğurlu olsun."


Erzincan-Trabzon Demiryolunun ihale tarihi açıklandı
Yorumlar (6)
Mehmet Köseoğlu 3 yıl önce
Etüt değil yapımı ilanedilmeliki tamam diyelim, yoksa Güney çevre yoluna ne ihaleler yapıldı,yinede inşAllah seçim vaadi değildir.
ahmet 3 yıl önce
Tamamen seçim vaadi kandırmaca
davut 3 yıl önce
Trabzon'u batıdan Samsun'a bağlamak yerine mevcut başbakanın memleketine bağlamayı bir başarı olarak olsa olsa Trabzon AKP Başkanı söylerdi, ve söyledi. Yine şaşırtmadın AKP.
hayret ediyorum 3 yıl önce
yorumlara bakınca hayret ediyorum bu zihniyet neden değişmiyor yazmışki kendi memleketine bağlamış :) burdaki amaçın ticaret olduğunu dogu ve güneydagu hatta iç anadoluyla ticaretin buyulutecegini yurtdısı malların trabzon uzerinden limandan dagılacagını veya yurt içi malların limandan dısarı ıhrac edilecegini anlayamamıs insan gercekten incelenmesi gereken anlamısta elestiren hainlikten yargılanması gereken insandır
Atmaca 3 yıl önce
Hayırlı olsun bundan böyle trenle seyahat edeceğiz. Bıktık otobüs firmalarının müşteriyi aşağılama tavır karından. Yıllardır somurduler hala memnun edemedik. Yıllardır kazandılar Karadeniz'e bir yatırım yapmadılar. Yeter artık.
Kok 3 yıl önce
14 mayıs yani bugün Erzincan Trabzon demiryolu ihale edilecekti. Malesef o da yalan oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@