banner536

banner526

banner513

DKBB Encümen toplantısı Gümüşhane'de yapıldı

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) Murat Zorluoğlu başkanlığında toplandı.

Trabzon 28.02.2020, 17:23
DKBB Encümen toplantısı Gümüşhane'de yapıldı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun Başkanlığını yaptığı Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB), şubat ayı encümen toplantısını Gümüşhane’de gerçekleştirdi. Başkan Zorluoğlu’nun da katıldığı toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
 
Gümüşhane Belediyesinde düzenlenen şubat ayı encümen toplantısı, Trabzon Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Başkanlığında; encümen üyeleri Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğdu, İyidere Belediye Başkanı Saffet Mete, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy’un katılımıyla yapıldı.
 
ŞEHİTLERİMİZ YÜREĞİMİZİ DAĞLADI  
Toplantıda konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkanı Murat Zorluoğlu, sözlerine hain saldırı sonrası üzüntülerini dile getirerek başladı. İdlib’den gelen haberler sonrası millet olarak çok üzüldüklerini belirten Başkan Zorluoğlu “Halen daha olayın şokunu üzerimizden atabilmiş değiliz. Vatan evlatlarımız İdlib’de şehit düştü, yaralılarımız var. Şehitlerimiz hepimizin yüreğini dağladı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Yakınlarına ve yüce Türk milletine başsağlığı diliyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu yapılan hareketin cevabını mutlaka layıkıyla her platformda verecektir. Tüm gücümüzle Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin arkasındayız” ifadelerini kullandı.  
 
Hain saldırının gölgesinde gerçekleştirilen encümen toplantısı, gündemde yer alan 7 maddenin görüşülüp karara bağlanmasının ardından sona erdi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Ertan 5 ay önce
İdlibdeki hain saldırıdan sonra kapıları açınca bakın acıyıp baktığımız göçmenlere nasıl koşma gidiyorlar bu şeref yoksunlarına o kadar para harcadık bahane avrupaya gitmek ama yeminle Türkiye savaşa giriyor düşüncesi ile kaçıyorlar tek korkum Yunanistan kapıları kapattı ya biz yine tükürdüğümüzü yalayıp geri alacaz bu ahlak asalet yoksulu şeref yoksunlarını
ts 5 ay önce
bir hırs uğruna yarap ne güneşler batıyor.18 yıllık iktitarın memleketi getirdiği son durum 100 yil geriye döndük osmanlı hayaliyle
abbas 5 ay önce
2200 yıllık TÜRK ordusu ne olduğu belirsiz öso cuların peşinde arap çöllerine yollandı. yazık gerçekten

Gelişmelerden Haberdar Olun

@