7m


7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'daki o projenin açılışını gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan birçok ilde yapılan çevre yatırımlarının açılışını gerçekleştirdi.

Trabzon 05.06.2021, 16:26 05.06.2021, 16:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'daki o projenin açılışını gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Trabzon'un Vakfıkebir ilçesi Millet Bahçesi'nin de bulunduğu çevre yatırımlarının açılışını canlı bağlantı ile katılarak gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hastanelerimiz nasıl bu salgın döneminde milletimizin sağlığının korunmasında hayati öneme sahip olmuşsa millet bahçelerimiz başta olmak üzere yeşil alanlarımız da adeta insanlarımıza nefes borusu işlevi görmüştür." dedi.

"Çevre alanında gerçekleştirdiğimiz hizmetleri millet bahçeleri projelerimizle taçlandırıyoruz." diyen Erdoğan, şunları söyledi:

"Geçmişte şehir merkezlerindeki alanları vatandaşlarına kapatan zihniyetin bıraktığı kötü izlerin tamamını silmekle kalmadık, 81 ilimizin tamamında şehirlerimizi çok daha fazla yeşil alanla buluşturduk.

Şehir merkezlerinde yer alan millet bahçelerimiz insanlarımıza yürüme mesafesinde erişim imkanı sağladığı için, afetlerde toplanma alanı olarak da hizmet verecektir."

Çevre bizim işimiz, yeşil bizim işimiz, bundan sonra bunu yapmakla kalmayacak, bu noktada ağaçlandırmadaki faaliyetlerimizi daha da hızlandıracağız."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hazırlıklarını sürdürdüğümüz Türkiye Bisiklet Yolu Master Planı'nı tamamladığımızda Avrupa Bisiklet Ağı ile ülkemizi bütünleştirmiş olacağız." dedi.


Yorumlar (7)
nihat 1 yıl önce
her yil gelir,bir proje müjdesi verir,sonra sifira sifir elde var sifir.
BOZKURT 1 yıl önce
Bazı şeylerin iyi gitmediğini Öküzler bile gördü.Anladı.Ama TS gibi koyunlar hala anlayamadı.Nankörlükten sözediyor hala.Trolllll..
Niyazi demirci 1 yıl önce
19 yılda bir tüten baca Fabrika yapamadı
TS 1 yıl önce
Bazıları katıksız nankördür.
yakun 1 yıl önce
Millet bahçe değil, ekmek istiyor, karnı aç olan, akşam evine ekmek götüremeyen insan ne müzik, ne yalan dinleyebilir ne de bahçe aptal aptal gezebilir. Sen git Trabzon-Erzurum veya Trabzon-Erzincan demiryolunu Rize-Erzurum demiryolu yap. Tam bir Trabzon ve Trabzonlu düşmanı.
Bilenbiri 1 yıl önce
Yav Reis bu hastane ve parkları niye yapıyon boşuna masraf....covit te bitti ne gereği var....
ahmet 1 yıl önce
tek eksiğimiz millet bahçesi oda yapılıyor.şükürler olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@