CHP’den tepki; Muhtarlar AK Parti İl Temsilcisi mi?

Trabzon’da bazı muhtarların Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’I destekleyen imza verdikleri haberlerine CHP’den tepki geldi.

CHP’den tepki; Muhtarlar AK Parti İl Temsilcisi mi?
banner432

Haber61 - Haber Servisi

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AK Partili Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in tekrar AK Parti’den aday gösterilmesi için imza verdikleri iddia edilen muhtarlara tepki geldi.

Başkan Hacısalihoğlu “Muhtarlık görevi kutsaldır. Bu görevi yapan tarafsız olur. Ama maalesef bazılar bu kutsal görevin ilkelerini çiğniyorlar. Muhtar mısınız AK Parti il temsilcisi mi? Böyle şey olur mu? Bir siyasi partiye yakın durmak nereden çıktı? Muhtar her vatandaşımıza hizmet getiren her vatandaşımıza aynı yakınlıkta durabilmek bir kişidir. Görevi bunu gerektirir. Şimdi o imza veren muhtarlar tarafsız nasıl hizmet verecek? Tarafsız olduklarını nasıl gösterecekler?” Diye tepki gösterdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 8 ay Önce

İsteyen istediğini dilekçeyi verir. Diktatör kemal tarafından yönetilen chpye fikrini soran yok

Esnaf61
Esnaf61 - 8 ay Önce

Chp zihniyeti siz böyle çalışın boş işlerle uğraşın birbirinizle kavga edin kendi içinizde sonra diyin neden birsey kazanamiyiruz. .gidin volkan beyi ikna edin halk onu istiyo ama siz istemiyorsunuz kaybetmeye mahkumsunuz ...

Kuzey
Kuzey - 8 ay Önce

31 mart da Muhtatlık seçimi de var. Isimleri deşifre edin, Bu muhtarlara chp lilere oy verdirtmeyin. Bu kadar basit. Imza verenler muhtarlıkdan istifa edip, Akp den meclis üyeliğine aday olsunlar.

ağasarlı
ağasarlı - 8 ay Önce

muhatarlarda modaya uydu ne yapsınlar.gücüne ve milletine güvenmeyen muhtar ancak böyle belediye başkanlarına şirin görünmeye çalışır. kendine gel Trabzon kendi öz gücüne inan şaşırt bu türkiyeyi

Aristo
Aristo - 8 ay Önce

Ülkede CHP si şu cu bu cu kalmadı siz ve bizler varız yobazlar gericiler yolsuzluk uzmanları malı ğötürenler din tacirleri cumhuriyet Atatürk düşmanları imar hırsızları hazineyi soyup dinden imamdan dem vurup sonrada, domuzu kasap hayvanı olarak kanunlaştıran sizler ve masum vatandaş cumhuyetçi bizler be CHP si

İbrahim çevik
İbrahim çevik - 8 ay Önce

Sanayici muhatar, akademisyen muhtar, sanatçı muhtar, işadamı muhtar gördünüzmü hiç, bu muhtarların neyini eleştiriyorsunuz..

Trabzonlu Hayati dayı
Trabzonlu Hayati dayı - 8 ay Önce

Trabzonun acınacak fikirsiz muhtarları

banner204

banner443

banner393