alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bilgi Trabzon'da geldi! Soylu açıkladı...

Bakan Soylu Trabzon'dayken aldığı önemli bir bilgiyi paylaştı.

Trabzon 09.04.2017, 17:39 09.04.2017, 19:26
Bilgi Trabzon'da geldi! Soylu açıkladı...
Haber61 Haber Servisi

Trabzon'da bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP'nin organize ettiği toplantıya katılarak açıklamalarda bulundu.

Soylu burada sıcağı sıcağına aldığı bir bilgiyi katılımcılarla paylaştı. Bakan Soylu, yaptığı açıklamada Trabzon'da esnaf ziyareti esnasında aldığı bilgi doğrultusunda, Mardin'in Savur ilçesinde, Viranşehir patlamasını organize eden teröristle birlikte toplamda 7 teröristin öldürüldüğünü açıkladı. Soylu "Bir evladımız hafif yaralı, onun dışında başka bir şeyimiz yok. Bu teröristlerden birisi, Viranşehir patlamasının, sos patlamanın koordinasyonunu yapan bölge sorumlusu, öteki Savur'un bölge sorumlusu, birisi Bismil'in bölge sorumlusu, öitekisi eylem sorumlusu, birisi yine Savur'un bölge sorumlusu, bir tanesi ise İrannlı bir kişi. Geçen gün de 1 İranlıyı yakaladık. Yani nasıl bir süreç içerisinden geçtiğimizi ve 7 tanesini orada bizim evlatlarımız etkisiz hale getirdiler. Şunu söylemek istiyorum; buna devam edeceğiz ve bu kararlılıkla beraber devam edeceğiz.

Soylu edindiği bu bilgiyi esnaf ziyareti sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da aktardığını dile getirdi.        

Bilgi Trabzon'da geldi! Soylu açıkladı...


 

Yorumlar (3)
Kuzey 5 yıl önce
Devlet Su İşleri, bırak bu işleri. Bu konular Devlet ciddiyeti ister, iç siyasete alet edilemez. Böyle ayak üstü ülkücülere endeksli Referandum çalışmalarına alet edilemez. DP Genel Başkanıyken akp ye söylediğin Güneydoğu ile ilgili sözlerini bilmem hatırlayabiliyormusun?
mavi firtina 5 yıl önce
devleti yönetenler bak Allah askina,bir tane dogru is yok,siyasetleri tamamen yalan üzerine otaklanmis.bugun böyle yarin inkar.
Satarili 5 yıl önce
Syn.Kuzey dema oyle uşuğumuza utanır daa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@