AK Parti Trabzon'da ‘Recep Tayyip Erdoğan’ krizi!

Meclis üyesi “Bize değer vermiyor” dedi, başkan yardımcısı sert çıktı; “Haddini bil”

AK Parti Trabzon'da ‘Recep Tayyip Erdoğan’ krizi!

Haber61/Haber Servisi
Levent USTABAŞI

AK Parti Trabzon İl Başkanlığının yaptığı toplantıda büyük bir tartışma yaşandı. AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’nın 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarla ilgili İl Başkanı Haydar Revi, AK Partili belediye meclis üyeleri ile Seçim Koordinasyon Merkezi üyelerini toplantıda buluşturdu. Ancak toplantıya 204 meclis üyesinden sadece 98 kişi katıldı.

Haydar Revi yoklama aldığı sırada sinirlenerek,” Neden katılım az” diye sorguladı. Ardından bir konuşma yaptı. Sonra meclis üyelerine söz verildi. Bu sırada kriz patladı.

Tonya Meclis Üyesi Hasan Tonya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, “Muhtarları defalarca yanına çağırdı. Bizi bir kez bile davet etmedi. Bu doğru değil. Şimdide bizi seçim öncesi sahaya inin oy isteyin çalışın diyor.” dedi. Konuşmasına devam etmek isteyen Tonya’nın süzünü kesen SKM Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu, “Bizim partimizin varlık sebebi, en büyük gücü Cumhurbaşkanımızı eleştiremezsin! Tasarrufları bizim için emirdi. Haddini bil. Kimse AK Parti çatısı altında sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştiremez.” diyerek sert çıktı. 

Toplantı da o anlar buz kesti. Tartışmanın büyümesini il başkanı Revi önlerken Tonya’nın İl Disiplin kuruluna sevkedilip edilmeyeceği merak konusu oldu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim çevik
ibrahim çevik - 6 ay Önce

AHA AK PARTİLİ BU. Biat et , sorgulama teslim ol. gık deme fetöden içeri gidersin. rezilsiniz vesselam.

murat
murat - 6 ay Önce

eleştirilemez... bunu biz bu hale getirdik. 24 hazirana az kaldı.

mehmet
mehmet - 6 ay Önce

Meclis üyesi “Bize değer vermiyor” demis !!!haaaa haaaa kime deger veriyorki ....

Fetih
Fetih - 6 ay Önce

Şuraya bakarmisin ya Cumhurbaşkanını eleştiremezmiş niye insan üstü bir farklık mı ki. Sizin bu zihniyetiniz Fetöden ne farkınız kaldı. Beyini partiden içeri girerken kapıda bırak biat et.

SERDAR  berk
SERDAR berk - 6 ay Önce

O kadar yanlış şey varki saymakla bitmez artık tahammul edilebilme boyutunu aştı. Bizde can vereceğiz mevla bu kadar şeyi gördüğün halde neden ses çıkarmadın çıkarmadın diye soracak artık vazgeçme vakti benim açımdan gelmiştir. Sizleri bilemem. Herkese saygilar

Türk milliyeti
Türk milliyeti - 6 ay Önce

Eleştirilemez nedir ya hangi devirde yaşıyoruz?Daha iyiye ulaşmak için düşünmek eleştirmek önemlidir ancak bunun önemini bilmeyen itaatkarlar düşüncelere asla pranga vurulamayacağını öğrenecekler!!

Atmaca
Atmaca - 6 ay Önce

Çok istiyorsan gidip görüşünün. Uzum yemek değil amaç bagciyi dovmek

salih
salih - 6 ay Önce

Çok büyütmeye gerek yok.


banner426

banner443

banner441