banner526

banner535

Yusuf ikinci yarı için iddialı!

Trabzonspor'da sezonun sürpriz yıldızı olan Yusuf Erdoğan, ligin ikinci yarısında daha iyi bir performans sergileyeceğini söyledi.Genç oyuncu, “Bu kadar kısa sürede 11’e girdiğim için çok mutlu ve şanslıyım. Hocamın bana olan güvenini boşa çıkartmadığım i

Spor 05.01.2014, 08:43
Yusuf ikinci yarı için iddialı!

Trabzonspor'da sezonun sürpriz yıldızı olan Yusuf Erdoğan, ligin ikinci yarısında daha iyi bir performans sergileyeceğini söyledi.

Genç oyuncu, “Bu kadar kısa sürede 11’e girdiğim için çok mutlu ve şanslıyım. Hocamın bana olan güvenini boşa çıkartmadığım için de kendimle gurur duyuyorum. Sezonun ilk yarısı, yaşadığım sakatlık dışında benim için güzel geçti. Takım olarak da önemli başarılar yakaladık. İkinci devrede öncelikle ligdeki deplasman karnemizi geliştireceğiz. Kişisel hedefim de daha çok gol atmak” ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
DRACOOL 7 yıl önce
Hiçbir başarı yakaladığımız yok,Trabzonsporun berabere kalması başarısızlıktır,kötü futbol oynaması başarısızlıktır,3-2 yenildiğimiz maçlar sonrası,iyi oynadık çok gol atıyoruz diye sacma sapan yorumları var,konusturmayın bu cocugu,Trabzonsporluluğu bilmiyor
ahmet şahin 7 yıl önce
Menejer olarak Batur Altıparmağı seçmişsin ve değiştirmiyorsun. İmza atmaktan kaçıyorsun. Senin Trabzonsporlu olduğundan bile şüphem var. Formaya karşı heyecanının tamamı büyük kulüpte yer bulabilmek. Ey yönetim bu çocuk ya şartsız 5+1 yıla imza atar ya da A2'ye gider. Başka yolu yok. Batur'un bu kulübe attığı kazıkları ahırdakiler bile çok iğyi biliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@