Yusuf: Bize haksızlık...

UEFA Avrupa Ligi'nde Lazio ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor'da genç oyuncu Yusuf Erdoğan mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.Maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Yusuf Erdoğan, "Bugün gerçekten çok farklı duygularla çıktım sahaya. Hem hocamızın do

Yusuf: Bize haksızlık...

UEFA Avrupa Ligi'nde Lazio ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor'da genç oyuncu Yusuf Erdoğan mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

Maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Yusuf Erdoğan, "Bugün gerçekten çok farklı duygularla çıktım sahaya. Hem hocamızın doğum günüydü hem de Trabzonspor forması giymiş Tolga abimin annesinin vefat haberini alarak çıktım sahaya. Tolga abimin de başı saolsun. Farklı hazırlanmıştık bu maça ve istediğimizi aldık." dedi.

Sakatlığı hakkında da açıklamalarda bulunan gen oyuncu, "Bende sahalara döndüğüm için çok mutluyum. Sakatlığımın ardından 6 ile 8 hafta arası diyorlardı bana fakat daha erken döndüm. Kulüp doktorlarına çok teşekkür ediyorum." dedi.

"KAMUOYU BİZE HAKSIZLIK EDİYOR"

Takımın ligdeki durumundan da bahseden Yusuf, "Kamuoyu bize çok haksızlık ediyor. Durumumuz çok iyi bence iyi sonuçlar alıyoruz. Ligde de kötü gittiğimizi düşünmüyorum. Deplasmanlarda ikiden aşağıya gol atmıyoruz. İnşallah deplasman karnemizi düzelticez ve ligde üst sıralara tırmanacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BmOaRvDiO
BmOaRvDiO - 6 yıl Önce

Avrupada grub lideri olarak bir üst tura çıktıgımız için tebrikler tabi insanın aklına bunlar maçmı seciyor diye bir soruda gelmiyor degil ve ligdeki eleştriler size az bile TS basit bir anadolu takımı gibi bilmem kaçıncı sırada görmek bizi fazlasıyla üzüyor

gokhan kolay
gokhan kolay - 6 yıl Önce

Sana haksızlık eden yok sahada ruhsuz dolaşan futbolcu istemiyoruz dünkü gibi oynayın baş tacı olun ama saha da koşmayan rushsuz maç bitse de eve gitsek diyen futbolcu yığını istemiyoruz..

hamdi tolga kahraman
hamdi tolga kahraman - 6 yıl Önce

ayaklar durur yusufum. sen daha körpeciksin. işine bak. futbolunu geliştirmeye, takımdaki tecrübeli isim yapmış abilerinden birşeyler öğrenmeye çalış. konuşmak senin işin değil. onu yöneticiler fazlasıyla yapıyor. ayrıca form tutman ve kondisyon yüklemen gerek. sen bunları düşün aslanım.

SIRADAKİ HABER

banner513