alexa metrics

banner560

banner572

Ümit Özat'tan Ali Koç'a Trabzonspor maçı tepkisi: Yalanda iftirada üstüne yok!

Ali Koç'un Trabzonspor maçı sonrası yaptığı algı operasyonlarına Ümit Özat sert tepki gösterdi

Spor 20.10.2021, 14:01

Fenerbahçe’nin eski futbolcularından teknik direktör Ümit Özat, Trabzonspor maçının sonrasında Başkan Ali Koç’un yaygara koparmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ali Koç’a sert tepki gösteren Özat şöyle konuştu;

SEN MUHALEFET DOĞMUŞSUN
Geldin megafonu aldın geçtin taraftarın karşısına Şener Şen’in filminde yaptığı gibi. Sen hiç mi hatayı kendinde aramıyorsun. Bu Kim’e verilen kırmızı kart Fenerbahçe lehine verilseydi faul yok der miydin? Cornelius’a verilen penaltı Fenerbahçe lehine verilseydi penaltı yok der miydin? Bu nasıl bir anlayıştır. Çıkıyorsunuz, “biz şöyle kulüp olmayacağız, penaltılara itiraz etmeyeceğiz” diyorsun. Senin itiraz etmediğin bir şey yok ki, sen muhalefet doğmuşsun, Deniz Baykal bir sen iki. 

İFTİRADA YALANDA ÜSTÜNE YOK
Kazandığın zaman her şey güllük gülistanlık, kaybettiğin zaman iftirada, yalanda, bahane aramakta, birine suç atmakta üstüne yok. Açıklamalarına bakıyorsun neresinden bakarsan elinde kalıyor. Fenerbahçe’nin düşürdüğün hallere bak. Eleştirmediğin, bahane bulmadığın, suç atmadığın kimse kalmadı. Utanıyorum gerçekten. 3-5 paralı trolü de almışsın sosyal medyada yürüyüşse yürüş, hayırdır sen darbe mi yapacaksın? Ne yürüyüşü yapıyorsun bana bir anlatsana.


BİR KİŞİ ÖLSE SORUMLUSU SENSİN
Şimdi sana söylüyorum Ali Koç, yarın Galatasaray maç kaybettiğinde hakem hatasıyla onların başkanı da senin yaptığın gibi fütursuz bir davranışla taraftarlarını sokağa dökse, futbol yüzünden bir kişi canından olursa bunun tek sebebi sensin. 

KAZANMAK İÇİN NE YAPTIN?
Kazanmak için ne yaptın, nasıl takım kurdun ona bak. Ali Şansalan değil miydi, ligin ilk maçında Adana Demirspor Fenerbahçe maçında Adana’nın iki penaltısını vermediğinde yere göğe sığdıramıyordunuz.  O zaman tek kelime etmediniz.

KİM YANLIŞ KARAR DİYORSA ALNINI KARIŞLARIM
Velev ki yanlış karar verdi, bana göre yanlış da değil. Kırmızı kart kırmızı kart, penaltı da penaltı. Kim diyorsa ki değil onun alnını karışlarım.
 


Yorumlar (16)
Ömer 1 ay önce
Ümit özatı sevmem ama güzel ve doğru konuşmuş
Mantıksız 1 ay önce
Hayırdır, bu Günah mı çıkartıyor yoksa Doğruya mı erdi ?
? 1 ay önce
yaw çıksınlar televizyona pozisyon pozisyon itiraz ettikleri pozisyonları açıklasınlar.......hiç detaya girmiyorlar sadece hakem şöyle hakem böyle ??????? kardeşim desenize biz ayrıcalık istiyoruz diye ......
Yusuf 61 1 ay önce
Tüm yorumculara kapak olsun ancak bu açıklamayı ulusal medya yayınlamaz
Gazipaşalı 1 ay önce
Ümit Özatı sevmem ama doğru laf etmiş..
Metin Can 1 ay önce
Helal Ümit, tam yerine oturdu lafların.
Ali KAYA 1 ay önce
Sayın Ümit ÖZAT; sana helal olsun. İnşAllah başına taş düşmeden konuştun.
COVANNİ 1 ay önce
BU ADAM FENERLİ DEĞİL ZATEN FENERLİ DİYE LANSE ETMEYİN.
adnan yılmaz 1 ay önce
kırmızı kart gören oyuncu dahi baksana ben hata yapmamışım hakem hata yapmıs diyor ne kadar güzel değilmi oynayama hakem yöneteme hakem sizin takımınız 1. lig de şampiyon olamaz sağa sola çamur atmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@