banner518

TS'yi bekleyen büyük tehlike

Trabzonspor'da yaşanan istifaların ardından Gaziantep'de bir araya gelen bordo-mavili yönetim yola devam kararı aldı. Başkan yardımcılığı ve basın sözcülüğü görevlerinden istifa eden Sebahatin Çakıroğlu'nun görevlerine ise altyapı sorumlusu Ali Uzunay Baş

Spor 09.12.2013, 12:42
TS'yi bekleyen büyük tehlike

Trabzonspor'da yaşanan istifaların ardından Gaziantep'de bir araya gelen bordo-mavili yönetim yola devam kararı aldı. Başkan yardımcılığı ve basın sözcülüğü görevlerinden istifa eden Sebahatin Çakıroğlu'nun görevlerine ise altyapı sorumlusu Ali Uzunay Başkan Yardımcılığına, Başkan Baş Danışmanı ve Altyapı Sorumlusu Yakup Aslan da basın sözcülüğüne getirildi. 

Trabzonspor'da yaşanan istifaların ardından Gaziantepspor deplasmanından toplanan bordo-mavili yönetim başkan İbrahim Hacıosmanoğlu öncülüğünde bir araya geldi. Yapılan toplantıda yönetim kurulu Hacıosmanoğlu'nun etrafında kenetlenerek yola devam kararı aldı. Son günlerde yaşanan gelişmeler masaya yatırılırken, transferde toplantının önemli bölümünü kapsadı. Yönetimin ara transfer döneminde takıma forvet oyuncusu katma yönündü karar verdiği, diğer eksik bölgeler içinse takas yöntemiyle birlikte yerli oyuncuların kadroya dahil edilmesi yönünde çalışma başlatılmasına karar verildiği öğrenildi.

Gaziantep'de yapılan yönetim kurulu toplantısında TS Clup'dan sorumlu yönetici Murat Türköz'ün başkan yardımcılığına getirilmesi noktasında verilen öneri kabul görmedi. Murat Türköz'ün başkan yardımcılığına yönetim kurulu üyesi Engin Kara'nın, karşı çıktığı ve bu yöndeki düşüncesini başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ilettiği belirtildi.

YÖNETİMİ BEKLEYEN TEHLİKE
Trabzonspor'da yönetim kurulu başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun etrafından kenetlenirken, muhalifler ise yönetimi seçime getirmek için çalışıyor. Trabzonspor'da yaşanan ayrılıklarının yanı sıra son dönemde alınan başarısız saha sonuçları yönetimin işini zora soktu. Kulübü yönetme tarzıyla eleştirilen Hacıosmanoğlu, 15 Aralık'ta yapılacak olan mali genel kurulda sıkıntılı bir gün bekliyor. Yönetimin önümüzdeki yıl kullanmak için genel kuruldan yetki isteyeceği 2014 bütçesinin geçmemesi için muhalefet çalışmalarına başladı. Mevcut yönetimi seçime getirmek için mali genel kurulu bekleyen muhalif kesim, bir taraftan ise mahkemenin vereceği kararı bekliyor. Mahkemenin vermiş olduğu kararı temyize getiren bordo-mavili yönetim istediği sonucu alamaması durumunda da yine bir tehlikeyle karşı karşıya kalmış olacak.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
Mehmet Ali GEMİ 6 yıl önce
Bu hocayla devam edilirse takım küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Gencler birliği, Balıkesir ve Antep maçlarının tek sorumlusu 2. sınıf hoca mustafa reşit akçaydır. Abdülkadir 50 dk sahada dolaştı takım 10 kişi oynadı hoca 1461 den gelen oyunculara oynatma sevdası yüzünden soner ve emre ye oynatmayıp takıma mağlubiyete süreklemektedir.
seda çolak 6 yıl önce
ya sız neyapmaya calısıyosunuz ya bu takıma layık oldugunuza ınanıyomusunuz.bu hocayla nereye kadar bu başkanla nereye kadar cıldırtacakmısınız bızı ya
recep ayar 6 yıl önce
Evet zamansiz istifalar takimi bu hale düsürtü. Kardesim madem böyle zamansiz birakip kacacaktiniz niye bugörevlere talip oldunuz . Simdi bu onur istifa edenlerin takima karimi oldu zararimi.
mss 6 yıl önce
Yanlışı hocada aramayın bu takımı bu hale sokan bu transferleri yapan kimse sorumlu odur, mevcut futbolcular Şenol hocayı , Tolunay hocayı kovdurttu ,Mustafa hocayıda kovalım Morinyo' yu getirelim onuda kovdururlar, anlıyorsunuz kabahat kimde tabiiki futbolcularda, ben kötü oynamayı anlarım ancak mücadele etmemeyi anlamam...
Selçuk Turan 6 yıl önce
Çok Değerli TS. Yöneticileri. Zaten sayınız bu gidişle az kalacak ve otomatikman seçime gideceksiniz. Gel etme eyleme, olağanüstü seçim kararı alında, TS. tarihinde böyle rezillik yaşamayan hiç bir yönetim sınıfına girin. Aksi takdirde tarih szileti affetmeyecektir. Saygı ve Sevgilerimle. Ben sadece garip bir TS. taraftarıyım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@