banner526

banner535

TS'ye A.Bilbao modeli!

Trabzonspor 2017’ye kadar alt yapıdan 7 futbolcu, 2027’ye kadar 17 oyuncuyu bünyesine katmayı hedefliyor.Trabzonspor’da Mustafa Reşit Akçay’ın göreve gelmesinin ardından üst üste şampiyonlukların kazanıldığı efsane kadroda olduğu gibi Trabzonlu oyuncuları

Spor 03.01.2014, 15:01
TS'ye A.Bilbao modeli!

Trabzonspor 2017’ye kadar alt yapıdan 7 futbolcu, 2027’ye kadar 17 oyuncuyu bünyesine katmayı hedefliyor.

Trabzonspor’da Mustafa Reşit Akçay’ın göreve gelmesinin ardından üst üste şampiyonlukların kazanıldığı efsane kadroda olduğu gibi Trabzonlu oyuncuların transfer edilip öze dönüş çalışmaları başladı.

1461 Trabzon’dan alınan 4 oyuncu Abdulkadir Özdemir, Yusuf Erdoğan, Kadir Keleş ve Caner Osmanpaşa’nın yanı sıra Karşıyaka’dan alınan Aykut Akgün ve Gençler birliğinden transfer edilen Aykut Demir öze dönüş çalışmasının ilk adımları oldular.

Bu sezonun ara döneminde Trabzonspor’un Antalya’da yapacağı ve 5 Ocak’ta başlayacak devre arası kampına yine 1461 Trabzon’dan çağırılan iki oyuncu Gökhan Alsan ve Mustafa Akbaş’da Bordo-mavili kulübün alt yapıya verdiği büyük önemi gösterdi.

TRABZONSPOR’A BİLBAO MODELİ

Bu ara transfer döneminde de Trabzonlu oyuncuları daha çok gündeme alan transfer komitesi dünya genelinde alt yapıdan yetiştirdiği oyuncularla örnek olan Atletic Bilbao’nun yolunda ilerken Trabzonspor yönetimi 2017’ye kadar alt yapıdan 7 futbolcu, 2027’ye kadar 17 oyuncuyu bünyesine katmayı hedefliyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
numan altuntaş 7 yıl önce
koy kotar öze dönüş modeline dön!
aykut yılmaz 7 yıl önce
bilbao modeliymiş güldürmeyin bizi!!! 2011'de şampiyon olurken kadronda trabzonlu bile yoktu..yönetimda para olmayınca Akçay gibi amatör hoca ile 2. sınıf topçuları trabzonlu diye toplar taraftarı kandırırsın tabi..şike söylemi ile kongre kazandın, getireceğin kupada hayal oldu başkan!!! bizde yiyoruz hepsini,elbet kongre gelecek..
güven yılmaz 7 yıl önce
Bu proje İstanbulun üç büyütülmüşlerinin taraftarının ve yandaş ulusal medyanın işine gelmeyip ırkçı faşist yakıştırması yaparlarsa şaşırmayın.
tarık buğra 7 yıl önce
yusuf erdoğan ıspartalı ve benim bildiğim aykut akgünde trabzonlu değil.futbolculara pek şans vermdikten sonra öze dönüşün ne anlamı var.kulubede yedek oturmaktansa 1461 de oynamaya devam etsinler.örnek olarak abdülkadir ve caner.abdülkadire yine biraz şans verilse de caner hiç forma yüzü görmedi
ertekin aytaç 7 yıl önce
desene her sene küme düşmemeye oynayacağız.
adil türk 7 yıl önce
Bu gençler profosyonel yıldızların arasında pişmeli.
yusuf yıldız 7 yıl önce
öze dönüş yusuf gibi topcularla mümkün.aykut akgün,aykut demir v.s oyuncularla ancak orta sıralara oynarsın.öze dönüş diye diye trabzonsporu küme düşürecekler.gayret edin az kaldı.zaten 3 senedir iyice sıradanlaştık....on senede bir kaliteli bir topcu çıkarıyoruz.nasıl öze dönüş yapılacak anlamıyorum...
muhammed sager 7 yıl önce
niye bu kadar cahil düşünür bizim insanımız yok hacı osman oğlu yiğenleri ile ilk 11 kuracak le havle.. trabzonlu diye birşey yok .. canını vererek oynayan zaten trabzonludur .. bir kaçtanesi trabzonlu olsun yeter az anlayın da adam illa benim söylediğim gibimi açıklama yapsın..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@