TS'nin yeni kondisyoneri kampta!

Trabzonspor'da beklenen transfer gerçekleşti. Dün işlemlerini halletmek için Trabzon'a gelen İspanyol kondisyoner Miguel buradan da Antalya'ya hareket ederek bordo mavili takımın  kampına katıldı.Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'

Spor 07.01.2014, 11:13
TS'nin yeni kondisyoneri kampta!

Trabzonspor'da beklenen transfer gerçekleşti. Dün işlemlerini halletmek için Trabzon'a gelen İspanyol kondisyoner Miguel buradan da Antalya'ya hareket ederek bordo mavili takımın  kampına katıldı.

Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da her konuda anlaşmaya varılan kondisyoner Miguel kampa katıldı.

 Böylece sezon başından bugüne kondisyoneri olmayan Trabzonspor ünlü kondisyoneri ekibe katarak önemli bir açığı kapattı.

Yorumlar (2)
DRACOOL 7 yıl önce
Koskoca Trabzonsporun kondisyoneri yoktu !! gerçi t.direktörü yok ,defansı yok golcüsü yok şansa bala avrupada köy takımlarını yendik,
Reisoglu 7 yıl önce
Bizin bu yöneticilerin herhalde dünyadan haberi yok... Avrupada en iyi Kondisyonerler icersinde bircok türk ismi var. Vücuk gelistirmekten tutun terapi metodlari uygulayan kisilerin en önde gelenleri türklerden olusuyor. Bizimkiler ne yapiyor gidip bir yabanciyi kondisyoner adinda getirip TS nin paralarini car cur ediyorlar. Herhalde bizimkilerin dünyadan haberi yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@