TS'den Çakıroğlu açıklaması

 Trabzonspor Yönetim Kurulu, geçen hafta kulüp ikinci başkanlığı ve basın sözcülüğü görevlerinden istifa eden Sebahattin Çakıroğlu'nun yaptığı açıklamalara cevap verdi.Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, "Yönetim kurulu üyemiz

TS'den Çakıroğlu açıklaması

 Trabzonspor Yönetim Kurulu, geçen hafta kulüp ikinci başkanlığı ve basın sözcülüğü görevlerinden istifa eden Sebahattin Çakıroğlu'nun yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, "Yönetim kurulu üyemiz sayın Sebahattin Çakıroğlu'nun, yürütmekte olduğu ikinci başkan ve basın sözcülüğü görevlerini bıraktığını duyururken yapmış olduğu basın açıklamasında, yönetim kurulu üyelerimiz hakkında kullanmış olduğu bazı ifadeler dolayısıyla basın açıklaması yapma gereksinimi doğmuştur" ifadesi kullanıldı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Nazik ve beyefendi kişiliği ile tanıdığımız sayın Sebahattin Çakıroğlu'nun 'yeterince yönetim kurulu toplantısı yapılmadığı, alınan kararlarda Trabzonspor Yönetim Kurulu üyelerinin görüşlerine başvurulmadığı ve adeta kukla muamelesi gördükleri' yönündeki ifadeleri bizleri üzmüştür. Öncelikle belirtmek isteriz ki yönetim kurulu üyelerimizin hepsi kendi iş ve meslek hayatlarında başarılı, kendilerini kanıtlamış ve saygın kişilerdir. Bu nedenle hiçbiri kendilerine kukla muamelesi yapılmasına asla izin vermez, böyle bir durum da söz konusu olmamıştır."

Yönetim kurulu toplantılarının olması gereken sıklıkta yapılmadığının doğru olduğu belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Hiçbir kulübün tarihinde örneği görülmemiş büyük bir ekonomik yük altında olan kulübümüzü bu yükten kurtarmak için Gece Gündüz koşuşturan başkanımızın vakit darlığı nedeni ile bugüne kadar rutin toplantılar yerine zorunlu durumlarda toplantı yapılması uygun görülmüştür. Yönetim kurulu toplantıları sık aralıklarla yapılamadığı için aksayan hiçbir işlem söz konusu değildir. Yönetim kurulu onayı gerektiren hiçbir işlem de yönetim kurulunun onayı alınmaksızın gerçekleştirilmemiştir. Hepimizin ortak dileği, bir an önce kulübümüzün acil ekonomik sorunlarının çözülmesi ve rutin işleyişe dönülmesidir."

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
NEVZAT  SEN
NEVZAT SEN - 6 yıl Önce

Ikinci baskan birakiyor aciklama yapiyor sizde yalan diyorsunuz... yani bir ikinci baskan sacmaladi öylemi... ates olmayan yerden duman cikmazmiss

deli gibi seven
deli gibi seven - 6 yıl Önce

bence borcun fazla oldugunu gören hizla kaciyor..kimse haciosmanogluna camur atmasin..tamam belki bazi yanlis ve acele cikislari olabilir ama herkezde cok iyi biliyorki adam gece gündüz para toplamak sponsor bulmak icin var gucüyle calisiyor..biraz insaf be...kologlu

ibrahim halil
ibrahim halil - 6 yıl Önce

OZAMAN siz iç yıkama yaptırıyoruzmu demek istiyorsunuz.. Altına imza koyduğunuz hangi karada şahsi düşüncenizin gereği vardır, yoksa imzalayın dendiği içinmi imzalıyorsunuz. Toplantı yapılmadığını söylüyorsunuz ama bize de soruluyor diyorsunuz. iki lafınız arasında çelişki var. ikisinden biri yalan. Çakıroğlu adam gibi bir duruş sergilemiştir. sizin davranışınızın adını ise toplum koysun.

erkan çakır
erkan çakır - 6 yıl Önce

bu kadar kişi neden istifa etti o zaman,istifa edenlerin hepsimi haksız,bir sizmisiniz haklı.çakıroğlu olmasaydı fb maçından sonra o stadtan çıkamazdınız siz.

Sefa
Sefa - 6 yıl Önce

açıklama doğru,malüm seçimler yaklaştığından recep ile beraber gece gündüz koşuşturduğundan bazı aksamalar olmuştur,recep'in çantasını taşıması lazım değilmi kabadayının!

yılmaz topal
yılmaz topal - 6 yıl Önce

bizde bu açıklamaya inandık kızıma sorayım bakayım inanmış mı yuh olsun hepinize adam durup dururken niye böyle birşey söylesin

hakan yılmaz
hakan yılmaz - 6 yıl Önce

Malum partinin mitinglerine ve başbakanın ardından koşmaya vakit bulunabiliyor ama...

Gökçebey
Gökçebey - 6 yıl Önce

Bu açıklamayı yönetim kurulunun yaptığına inanan var mı? Resmen başkan yazmış, pardon yazdırmış. Çakıroğlu artık kaldıramayacağı veballerin altına girmek istemedi. Hacıosmanoğlu resmen güç zehirlenmesi yaşıyor. Ben yaptım oldu, ben dedim oldu, astım oldu, kestim oldularla nereye kadar gidecek bu kulüp? azizenin "biz şike yapmadık" demesiyle Hacıosmanoğlu'nun "bizim dönemimizde Trabzonspor'a siyaset bulaşmamıştır" demesi aynıdır. Hacının derdi ne şike mücadelesi, ne kupa, ne hak arama. Onun derdi azizi bitirmeye çalışmak. O da fos çıktı. Geçmiş olsun.


SIRADAKİ HABER