TS taraftarı Burak'a tepki gösterdi!

Takımlarını karşılamak için havaalanına gelen Trabzonspor taraftarları, aynı saatlerde alanda bulunan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz'a tepki gösterdi.Trabzonspor kafilesinden kısa bir süre önce Antalya'ya iniş yapan Burak Yılmaz, havaalanından çıkışt

TS taraftarı Burak'a tepki gösterdi!

Takımlarını karşılamak için havaalanına gelen Trabzonspor taraftarları, aynı saatlerde alanda bulunan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz'a tepki gösterdi.

Trabzonspor kafilesinden kısa bir süre önce Antalya'ya iniş yapan Burak Yılmaz, havaalanından çıkışta Trabzonspor taraftarının tepkisiyle karşılaştı. Milli futbolcuya, Trabzonspor'dan ayrıldığı için tepki gösteren taraftarlar, uzun süre arkasından tezahürat yaptı.

Taraftarlar, Trabzonspor ile aynı saatlerde Antalya'ya gelen Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a ise sevgi gösterilerinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Han
Ali Han - 6 yıl Önce

burak para kazandırdı ve gitti..tepki varmış..şike ile kupamızı alanlara ses seda yok..hala UEFA dan bir şeyler bekliyoruz..

çakalts
çakalts - 6 yıl Önce

Bizim taraftar Sergen e sevgi gösterilerinde bulunmuş.Sanırım Sergenin bitikken Trabzonspora geldiğini sonra İstanbulun yolunu tuttuğunu ve hiç unutmam Trabzondaki bir derbi maçından sonra at yarışı kuponları ile ilgilendiğini hatırlayamayacak kadar genç bu arkadaşlar sanırım. Sözüm o ki bundan 10 yıl sonra Burak sanada sevgi gösterilerinde bulunuruz merak etme....

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Futbolda bu tür olaylar yaşanmamalı.Şikecileri ıslıklayalım Protesto edelim.Bakın şimdide yeniden yargılama sistemi geliyor.Şikeciler kurtarılacak.Bütün tepkimizi bu yönde kullanmalıyız.

SIRADAKİ HABER

banner513