banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

TS taraftarı Burak'a tepki gösterdi!

Takımlarını karşılamak için havaalanına gelen Trabzonspor taraftarları, aynı saatlerde alanda bulunan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz'a tepki gösterdi.Trabzonspor kafilesinden kısa bir süre önce Antalya'ya iniş yapan Burak Yılmaz, havaalanından çıkışt

Spor 06.01.2014, 10:21
TS taraftarı Burak'a tepki gösterdi!

Takımlarını karşılamak için havaalanına gelen Trabzonspor taraftarları, aynı saatlerde alanda bulunan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz'a tepki gösterdi.

Trabzonspor kafilesinden kısa bir süre önce Antalya'ya iniş yapan Burak Yılmaz, havaalanından çıkışta Trabzonspor taraftarının tepkisiyle karşılaştı. Milli futbolcuya, Trabzonspor'dan ayrıldığı için tepki gösteren taraftarlar, uzun süre arkasından tezahürat yaptı.

Taraftarlar, Trabzonspor ile aynı saatlerde Antalya'ya gelen Gaziantepspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a ise sevgi gösterilerinde bulundu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Ali Han 7 yıl önce
burak para kazandırdı ve gitti..tepki varmış..şike ile kupamızı alanlara ses seda yok..hala UEFA dan bir şeyler bekliyoruz..
çakalts 7 yıl önce
Bizim taraftar Sergen e sevgi gösterilerinde bulunmuş.Sanırım Sergenin bitikken Trabzonspora geldiğini sonra İstanbulun yolunu tuttuğunu ve hiç unutmam Trabzondaki bir derbi maçından sonra at yarışı kuponları ile ilgilendiğini hatırlayamayacak kadar genç bu arkadaşlar sanırım. Sözüm o ki bundan 10 yıl sonra Burak sanada sevgi gösterilerinde bulunuruz merak etme....
adil türk 7 yıl önce
Futbolda bu tür olaylar yaşanmamalı.Şikecileri ıslıklayalım Protesto edelim.Bakın şimdide yeniden yargılama sistemi geliyor.Şikeciler kurtarılacak.Bütün tepkimizi bu yönde kullanmalıyız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@